EC-original

GeekVape Aegis MAX 21700 - 100W set

Kód: 27743/GREY PEARL
VIDEO
Značka: GeekVape
1 599 Kč / ks 1 321 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Oblíbená řada gripů Aegis od společnosti Geekvape představuje Aegis Max s vyměnitelným monočlánkem typu 21700 nebo 18650 s přiloženým adaptérem. Aegis Max disponuje regulovatelným výkonem až 100W, teplotními režimy a nadstandardní odolností vůči nechtěným pádům a vniknutí vody či prachu do zařízení. Ergonomické tělo gripu je vyrobené z kvalitních materiálů (guma, hliník, pozinkovaná ocel a kůže). Výrobce k této sadě přiřadil nový subohmový clearomizer Zeus pro dokonalý prožitek z vapingu. Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části plníte liquid otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 5ml nebo 3,5ml dle typu zvoleného Pyrex těla. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části. Žhavicí hlavy Mesh Z1 a Mesh Z2 obsahují speciální tělísko z kanthalové tkaniny pro větší odpařovací plochu a masivní produkci páry.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Skladem | 27743/GREY PEARL
Můžeme doručit do: 28.1.2021
1 599 Kč / ks
1 321 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ještě lepší a ještě výkonnější, těmito přízvisky by se dal označit nejnovější přírůstek do rodiny odolných modů Aegis od výrobce GeekVape. Mod s názvem GeekVape Aegis MAX 21700 ukrývá v kompaktním těle obrovský výstupní výkon a celou řadu výhod pro každodenní využití. Mod se představuje s rozměry 93 x 46,3 x 34 mm, díky populární ergonomické konstrukci skvěle padne do každé ruky a pohodlně se také používá a přenáší. V přední části se nachází ovládací panel, který tvoří ergonomicky tvarované spínací tlačítko, přehledný displej a dvě regulační tlačítka. Tělo nabídne zvýšenou odolnost vůči vodě, prachu a nárazu. Mod je voděodolný dle certifikace IP67 a výborně se hodí také do prašného pracovního prostředí, nebo třeba pro outdoorové aktivity. Ve vrchní části se nachází závit typu 510 pro našroubování vlastního atomizéru se stejným typem uchycení závitu.
 
Uvnitř těla modu Aegis MAX najdete vynikající čip Aegis od stejného výrobce. Díky tomuto čipu se můžete těšit na bezpečný a bezproblémový provoz, stejně jako na rychlý náběh žhavení s časem jen 0,020 vteřiny. Díky čipu se můžete také těšit na přehledné uživatelské rozhraní a řadu výstupních režimů, mezi nimiž nesmí chybět ani režimy teplotní. Do těla modu je možné vložit jednu baterii typu 21700, nebo 18650 s adaptérem. Po vložení vlastní baterie můžete mod začít využívat naplno. U verze MAX se setkáte s obrovským výstupním výkonem, jež lze regulovat v rozpětí 5 - 100 W, uspokojí tak naprosto všechny vapery. V případě potřeby dobití baterie potom postačí připojit microUSB kabel z balení a baterii můžete dobít kdykoliv přímo v modu proudem až 1,5 A. GeekVape Aegis MAX 21700 Mod se hrdě řadí do série modů Aegis, do které přináší zase něco nového.
GeekVape Zeus Subohm Tank je novým přírůstkem do rodiny skvělých atomizérů Zeus. Tentokrát se však nejedná o motací atomizér, nýbrž o zbrusu nový clearomizér pracující s továrními žhavícími hlavami. Přesto nabídne veškeré výhody, které můžete znát ze světoznámých motacích verzí Zeus. Délka atomizéru činí jen 42,5 mm bez náustku a jeho průměr se zastavil na krásných 26 mm. Ve spodní části se nachází závit typu 510, díky čemuž je clearomizér Zeus Subohm Tank kompatibilní s celou řadou modů na dnešním trhu. Samozřejmostí je potom kvalitní dílenské zpracování, kovová konstrukce těla a tank z borosilikátového skla.
 
Tank nabídne díky přítomnosti vybouleného skla velký objem. Ten činí v základní verzi až 5 ml. Do atomizéru tak dostanete skutečně velké množství e-liquidu. Zároveň takto velký tank zajistí dlouhé hodiny nerušeného vapování bez nutnosti dalšího plnění. V základním balení se potom nachází také standardní pyrexové tělo, po jehož osazení získáte objem 3,5 ml. Pokud vám však e-liquid v tanku přeci jen dojde, rozhodně nezoufejte. Atomizér je vybaven jednoduchým systémem vrchního plnění. Pouze pootočíte vrchním uzávěrem a tento uzávěr následně odejmete. Poté už můžete začít plnit. Do plné kapacity doplníte během několika vteřin. Jednou z hlavních výsad atomizéru Zeus Subohm je potom přítomnost vrchního systému airflow, který eliminuje možné vyprskávání a protékání e-liquidu spodními airflow otvory. Díky umístění airflow systému ve vrchní části získáte také věrnější podání chuti na základě efektivnější cirkulace vzduchu uvnitř atomizéru.
 
O obrovskou produkci páry a využití na cloud chasing se potom postará nízkoprofilový náustek s uchycením typu 810, který najdete ve vrchní části atomizéru. Náustek si můžete také pohodlně vyměnit za svůj vlastní náustek se stejným typem uchycení. Uvnitř atomizéru se potom nachází komora pro samotné žhavící tělísko. K modelu Zeus Subohm Tank byly představeny dvě nové žhavící hlavy. První z nich nese název Zeus Z1 Mesh a disponuje odporem 0,4 ohm. V jeho jádru najdete mesh pletivo pro rychlý náběh žhavení a obrovskou produkci chutné páry. Druhé tělísko v balení se jmenuje Zeus Z2 Mesh a nabídne ještě větší produkci páry díky odporu 0,2 ohm. Pokud hledáte špičkový atomizér pro přímé potahování, GeekVape Zeus Subohm Tank vám zprostředkuje jedinečný zážitek.
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-1png
 
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 93 x 46.3 x 34 mm
Baterie: 1x slot pro 21700 / 18650 s adaptérem (nejsou součástí balení)
Výstupní výkon: 5 - 100 W
Výstupní napětí: 0,1 - 8,0 V
Nastavení teploty: 100 - 315 °C / 200 - 600 °F
Závit: 510
Dobíjení: micro USB port (5V/1,5A), nebo externě
1x Clearomizer Zeus
1x Žhavicí hlava Zeus Formula 0,2ohm
1x Žhavicí hlava Zeus Formula 0,4ohm
1x Náhradní Pyrex tělo 3,5ml
1x Micro USB kabel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-2png
 
 
 
 
Odolné tělo
 
GeekVape Aegis MAX disponuje odolným tělem, které nabízí zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům. Mod je voděodolný dle standardu IP67, dále je prachuvzdorný a nárazuvzdorný. Jedná se tak o ideálního pomocníka do prašného pracovního prostředí, nebo na turistiku a další outdoorové aktivity.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-3png
 
 
 
Prvotřídní elektronika
 
Uvnitř modu se nachází prvotřídní čip Aegis, který vyrábí přímo společnost GeekVape. Díky čipu si užijete bezpečné používání a řadu výhod. K dispozici jsou například teplotní režimy, nebo také extrémně rychlý náběh žhavení s časem jen 0,020 vteřiny. Čip zajistí stabilní výkon modu v průběhu každodenního používání. Do jeho jednoduchosti se zamilujete už při prvním zapnutí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-4png
 
 
 
Slot pro baterii 21700
 
Ve spodní části se nachází slot pro vložení baterie. Mod Aegis MAX je kompatibilní s jednou baterií typu 21700, nebo s baterií 18650 po vložení adaptéru. Baterie nejsou součástí balení a je nutné dokoupit je samostatně. Nespornou výhodou je potom přítomnost microUSB portu na těle modu, díky čemuž budete moci baterii dobíjet přímo v modu proudem až 1,5 A.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-5png
 
 
 
Výkon až 100W
 
S verzí modu Aegis MAX přichází také navýšení maximálního výkonu. Maximální hodnota dosahuje 100 W. Mod tak osloví širokou škálu vaperů i náročnějších cloudchaserů. Díky tomuto obrovskému výkonu budete moci na mod našroubovat téměř jakýkoliv atomizér a zvolit si potřebný výkon pomocí regulačních tlačítek v rozmezí 5 - 100 W.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-zeus-subohm-tank-desc-3jpg
 
 
 
Velký objem
 
Clearomizér GeekVape Zeus Subohm Tank disponuje v základní verzi obrovským objemem až 5 ml. S touto kapacitou si atomizér poradí s intenzivním používáním po celou řadu hodin. Dlouhou dobu se tak nebudete muset starat o doplňování. V balení se potom nachází ještě druhé, standardní pyrexové tělo s objemem 3,5 ml, které nabízí rovněž obří kapacitu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-zeus-subohm-tank-desc-4jpg
 
 
 
Snadné vrchní plnění
 
Došel vám e-liquid v tanku a potřebujete atomizér rychle doplnit? Žádný problém. V tomto případě vás potěší přítomnost jednoduchého systému vrchního plnění. Stačí tedy pootočit vrchním uzávěrem, který následně odejmete a můžete začít plnit. Celý proces plnění zabere jen několik málo vteřin. Následně se můžete opět věnovat pohodovému vapování a užívat si velkou tvorbu páry.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-zeus-subohm-tank-desc-5jpg
 
 
 
Tovární žhavící hlavy
 
GeekVape Zeus Subohm Tank je prvním atomizérem ze série Zeus, který nabídne provoz na tovární žhavící hlavy. K tomuto clearomizéru byly navrženy zbrusu nové žhavící hlavy Z1 a Z2 pro co nejlepší podání chuti a obrovskou tvorbu páry. Tělísko Z1 nabídne mesh jádro a odpor 0,4 ohm, u tělíska Z2 se rovněž setkáte s mesh jádrem, ale nižším odporem. Jeho odpor činí jen 0,2 ohm. Obě tělíska jsou ideální pro přímé potahování do plic a pro cloud chasing.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-zeus-subohm-tank-desc-6jpg
 
 
 
Vrchní airflow systém
 
Clearomizér GeekVape Zeus Subohm Tank nabídne inovativní systém airflow. Ten se nachází ve vrchní části a eliminuje možné vyprskávání, nebo vytékání e-liquidu spodními airflow otvory. Díky pečlivě navržené vnitřní konstrukci si navíc vychutnáte dokonalé podání chuti, vzduch uvnitř atomizéru cirkuluje mnohem efektivněji a lépe odpařuje e-liquid směrem do náustku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-aegis-max-mod-desc-6png
 
 
 
Obsah balení:
 
1x GeekVape Aegis Max
1x 18650 adaptér
1x Clearomizer Zeus
1x Žhavicí hlava Zeus Formula 0,2ohm
1x Žhavicí hlava Zeus Formula 0,4ohm
1x Náhradní Pyrex tělo 3,5ml
1x Micro USB kabel
Příslušenství
1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení nejsou baterie 18650 a 21700.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aegis
Záruka: 2 roky
Barva produktu: Bílá, Černá, Červená, Gun metal, Stříbrná
Baterie vyměnitelná: 1x18650, 1x21700
Kapacita clearomizéru: 3,5ml, 5ml
? Nabíjení: micro USB port 1,5A
Podporované režimy: TC - NI, TC - TI, TC - SS, TCR, Bypass, VPC
Podporovaný odpor VW: od 0,15ohm
Podporovaný odpor TC: od 0,05ohm
? Průměr atomizéru: 30mm
? Výkon nastavitelný max: 100W
Závit: 510

GeekVape Aegis Max 21700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.