EC-original

Vaporizér Airistech Herbva Viva

Kód: 20519
1 399 Kč / ks 1 156 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elegantní kapesní vaporizér příjemných rozměrů s přehledným displejem a snadným ovládáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový vaporizér Viva vás zaujme už svými křivkami. Ty dávají celému zařízení sympatický tvar, se kterým se nebudete stydět ukázat ani na veřejnosti. Jedná se o vaporizér na suché byliny, jehož použití je jednoduché i za předpokladu, že jste vaporizér dosud neměli v ruce.

Vaporizér se skládá pouze ze dvou částí: naústku se sítkem a samotného těla s integrovanou baterií, tlačítky a displejem. Vybaven je celkem třemi tlačítky pro snížení, zvýšení teploty a zapínání včetně zahájení nahřívání. Přehled nad aktuálním nastavením zobrazuje dostatečně přehledný OLED displej, kde máte neustále na očích stav baterie, nastavenou teplotu nahřívání i momentální teplotu.

Nahřívací komora se ukrývá pod naústkem a je vyrobena z kvalitní keramiky, nehrozí tak možnost vznícení bylin v komoře. Inhalujete tak pouze čisté bylinné výpary a to už do 20-30 vteřin od zahájení nahřívání. O dlouhou výdrž se stará integrovaná baterie o kapacitě 2200mAh, se kterou si můžete tento vaporizér vzít sebou kamkoli. Pokud se však přece jen stane, že vyčerpáte jeho kapacitu, je vybaven právě pro tento účel microUSB portem. S pomocí USB kabelu jej tak v mžiku dobijete kdekoli, kde se tato možnost naskytne.

Vlastnosti:
Rozměry: 129mm x 27mm
Nastavitelná teplota: 149°C - 224°F / 300°F - 435°F
Kapacita baterie: 2200mAh

Obsah balení:
1x Vaporizér Airistech Herbva Viva
1x Kabel USB pro dobíjení
1x Taška pro přenášení
1x Čistící kartáček
1x Špachtle pro vyjmutí bylin
1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Airistech
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.