EC-original

Vaporizér Airistech Q-Tip Wax Pen

Kód: 23504/WHITE
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kompaktní kapesní vaporizér pro odpařování přírodních vosků.

Detailní informace

Barva: Bílá
Momentálně nedostupné | 23504/WHITE
999 Kč / ks
826 Kč bez DPH
Barva: Černá
Momentálně nedostupné | 23504/BLACK
999 Kč / ks
826 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Q-Tip je jednoznačně jedním z mála vaporizérů tubovité konstrukce, proto je až vyjímečně diskrétní, skvěle se drží a je prakticky k nerozeznání od elektronických cigaret z dřívějších dob. Není rozhodně s podivem, že toto zařízení pochází právě od populární společnosti na trhu vaporizérů - Airistech.

Tento vaporizér je složen ze spodní části, kombinující baterii o kapacitě 650mAh spouštěcí tlačítko a port microUSB pro její snadné dobíjení. Je vybavena běžným závitem 510 a tak ji můžete v případě potřeby či nouze použít i s jiným atomizérem. Horní část obsahuje speciální atomizér s drobnou nahřívací komorou, uzpůsobenou přesně pro potřeby přírodních vosků.

Jak komora, tak i stěna atomizéru jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemenného skla, jež zajišťuje v případě sklíčka nadprůměrnou odolnost a v rámci komory křišťálově čistou chuť bez zkreslování. Abyste si mohli tuto skvělou chuť vychutnávat neustále, je navíc komorová část na bázi žhavících hlav a tak ji snadno vyměníte kdykoli, když nebude chuť páry plně uspokojující. Precizního zpracování se dočkal však i náustek, vyrobený z oblíbené keramiky a vytvarovaný přesně tak, aby byl kontakt úst s tímto vaporizérem pohodlný a co nejpřirozenější.

Vlastnosti
Průměr: 14 mm
Výška: 140 mm
Kapacita baterie: 650 mAh
 
Obsah balení
1x Vaporizér Airistech Q-Tip Wax Pen
1x Náhradní žhavící komora
1x Čistící tyčinka
1x Čistící kartáček
1x USB kabel pro dobíjení

Doplňkové parametry

Kategorie: Airistech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.