EC-original
Upozornění ! Vážení zákazníci . V kamenném obchodě jsme zavedli čištění rukou dezinfekcí vzhledem k situaci koronaviru. Děkujeme za pochopení. Provoz obchodu i eshopu NENÍ OMEZEN. Vše je dle standardní otevírací doby . Objednávky z eshopu vám doručíme jako vždy.

Aktuální informace ke koronaviru, COVID-19

! Upozornění !

Vážení zákazníci . V kamenném obchodě jsme zavedli čištění rukou kvalitní dezinfekcí vzhledem k situaci koronaviru.

Ruce si každý kdo vstoupí do prodejny dezinfikuje pomocí automatického bezdotykového dávkovače !

14.3.2020 - Provoz obchodu i eshopu NENÍ OMEZEN. ( ze zákona se jedná o tabákové výrobky )

Prodejna je otevřena dle standardní otevírací doby . Objednávky z eshopu vám doručíme jako vždy.

15.3.2020 - ZÁSILKOVNA - PŘI VOLBĚ DOPRAVY PROSÍM ZVAŽTE JINOU DOPRAVU - NEMŮŽEME ZARUČIT ŽE VÝDEJNÍ MÍSTO BUDE OTEVŘENÉ.

15.3.2020 - Byla provedena dezinfekce obchodu

16.3.2020 Bezpečnostní opatření

Rádi bychom vás požádali o dodržování níže uvedených opatření, z důvodu vaší bezpečnosti i bezpečnosti našich zaměstnanců.

- max. počet osob v jeden okamžik na prodejně je omezen na 5 osob (včetně obsluhy) - vzhledem k velikosti prodejny
- dodržujte min. vzdálenost mezi osobami 2 metry
- Doba strávená na prodejně je individuální dle požadavku. Radíme však aby si zákazníci objednali zboží přes eshop pro osobní výdej v prodejně, bude tak čas strávený v prodejně zkrácen na minimum.
- pociťujete-li jakékoli zdravotní obtíže, prosíme, abyste nenavštěvovali naši prodejnu a využili možnosti nákupu online s doručením na adresu

- Dále prosíme aby platba v prodejně byla provedena platební kartou - pokud je to možné. Terminál dezinfikujeme . Děkujeme 

16.3.2020 - ZÁSILKOVNA: Momentálně jsou výdejní místa v provozu (místa, které zůstavájí zavřené, nepůjde zvolit - Zásilkovna s okamžitou platností neumožňuje platit dobírku v HOTOVOSTI (pouze kartou)

18.3.2020 - Do prodejny je zakázáno vstupovat bez roušky, respirátoru, popřípadě šály, šátku, či jakéhokoliv jiného prostředku, který ochrání Vás i nás. Děkujeme

Tým EC-ORIGINAL

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.