EC-original

Sigelei Moonshot RTDA atomizér

Kód: 3827/BLACK
1 299 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Sigelei známe především jako výrobce kvalitní a výkonných MODů. Nyní se nám však představuje se svým speciálním RTA, které v sobě kombinuje jak přednosti tanků určených pro namotávání, tak RDA, tedy atomizérů určených pro kapání.

Detailní informace

Barva: Černá
Skladem DS - 24-48h | 3827/BLACK
Můžeme doručit do: 9.7.2020
1 299 Kč / ks
1 074 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Navržen byl tak, aby se vyrovnal i těm nejvýkonnějším RDA a odolal i magickým 200W. Určen je tedy hlavně pro extrémní tvorbu páry, v tomhle ohledu opravdu jen těžko hledá konkurenci a stejně je tomu se zprostředkováním chuti. Podání e-liquidu umí Moonshot na jedničku a hravě se vyrovná všemu, co jste zatím vyzkoušeli. Díky extra velkému přívodu vzduchu navíc zvládá Moonshot hravě zásobovat vatu e-liquidem.

Na takhle výkonné RTA se může zdá 2ml kapacita poměrně málo, ale je třeba si uvědomit, že se zároveň jedná o RDA a to žádnou nádržku na e-liquid nemá, takže v tomto případě jsou 2ml naopak hodně. Zapuštěný kontakt nedovoluje použítí Moonshot s hybridními mechanickými MODy.

269

Obsah balení a parametry

1x Sigelei Moonshot
1x náhradní skleněné tělo
Náhradní inbus, šroubky a těsnící kroužky

Průměr: 22mm
Kapacita: 2ml
Přívod vzduchu: 13mm x 1mm
Závit: 510
Pozlacený kontakt

Zcela rozebíratelný

Moonshot lze velmi snadno rozebrat a vyčistit. Jednoduše se dostanete k základně, na kterou pak nainstalujete svoje žhavící spirálky.
270

Základna

Speciálně upravená základna vyžaduje trochu péče a spirálky je třeba dát blíž k sobě, ale rozhodně je instalace spirálek oproti konkurenci snadná a rychlá.
271
272

Horní plnění

Pro naplnění tanku jednoduše odšroubujte jeho horní část s náustkem. Velký prosto pro plnění vám umožní použít jakoukoliv plnící lahvičku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sigelei
Záruka: 2 roky

Sigelei Moonshot RTA Review and Build

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.