SMOKJOY Pyramid BF RDA

Kód: 13230/SILVER
Akce Tip VIDEO
Značka: Smokjoy
699 Kč –57 % 299 Kč / ks 247 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Smokjoy přichází s malým kapacím atomizérem, který se s průměrem 24mm bez problému vejde na většinu modů. Kvalitní nerezová konstrukce nabízí kromě širokého delrinového 810 náustku v Goon stylu také nakloněný spodní přívody vzduchu.

Detailní informace

smokjoy pyramid bf rda 12500
Akce
Barva: Stříbrná
Skladem (1 ks) | 13230/SILVER
Můžeme doručit do: 28.6.2022
699 Kč
299 Kč / ks
247 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Smokjoy přichází s malým kapacím atomizérem, který se s průměrem 24mm bez problému vejde na většinu modů. Kvalitní nerezová konstrukce nabízí kromě širokého delrinového 810 náustku v Goon stylu také nakloněný spodní přívody vzduchu. Na každé straně naleznete hned tři. Samozřejmě je také možnost jejich nastavení. Největším lákadlem je však základna, která nabízí jedinečný design.

S tvarem pyramidy v podstatě vychází s velocity základny a poskytuje tak snadnou instalaci dvou žhavících spirálek. Ty bez problému umístíte do širokých kontaktů. Ty jsou schopny pojmout i široké claptony a další exotické spirálky. Také pro vatu máte dostatek místa. Základna je krásně hluboká a vatou tak nemusíte šetřit. Ve spojení s BF kontaktem, squonk modem a spodním plněním je Pyramid RDA malým, praktickým a kvalitním atomizérem, jenž vám dodá mraky páry a věrnou chuť e-liquidu.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

3719Obsah balení a parametry

1x Smokjoy Pyramid BF RDA
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 29,2mm x 24mm
Spirálky: Dvě
Squonk: Ano
Závit: 510
Náustek: 810 (Goon)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3720Konstrukce

Smokjoy Pyramid je malý atomizér s jednoduchou konstrukcí z nerezové oceli. Tělo a základna zajišťují snadné a praktické používání. Náustek je vyroben z Delrinu a jedná se o typ 810 (Goon).

3721

 

 

 

Základna

V jedinečném pyramidovém tvaru je základna atomizéru jednoduchá na instalaci spirálky. Jednotlivé kontakty jsou ideálně široké i pro větší spirálky. Dostatečně hluboká základna pojme velké množství vaty a vám zajistí méně časté doplňování e-liquidu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3722

 

 

 

 

Přívod vzduchu

Zkosené otvory přivádí vzduch přímo pod spirálky, což vám zajistí perfektní promíchání vzduchu s vytvořenou párou a zprostředkování věrné chuti e-liquidu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3723

 

 

 

 

Squonk

Dnes již téměř nepostradatelná vlastnost kapacího atomizéru. Pyramid BF RDA je možné díky speciálnímu kontaktu používat také se squonker mody a plnit jej tak spodem přes závit.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smokjoy
Záruka: 2 roky

Smokjoy Pyramid BF 24mm RDA (CZ) Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: