EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Fumytech Earth Ball RDTA set

Kód: 9991
Tip VIDEO CZ
Výrobce: Fumytech
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
24.7.2018
Skladem DS - 24-48h

Další přírůstek do Ball RDTA série od Fumytech. Earth Ball přichází v jasně modré barvě. Tahle zeměkoule s vyobrazenými kontinenty není jen krásná, ale jedná se také o výborný atomizér, který je možný používat dvěma způsoby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení a parametryDalší přírůstek do Ball RDTA série od Fumytech. Earth Ball přichází v jasně modré barvě. Tahle zeměkoule s vyobrazenými kontinenty není jen krásná, ale jedná se také o výborný atomizér, který je možný používat dvěma způsoby.

Celá řada současných RDTA nabízí využití spíše jako RTA a nabízí pouze některé z předností RDA – například chuť, přívod vzduchu. Často je však nelze úplně snadno používat jako čisté RDA. Právě Earth Ball to umí a je to velmi jednoduché. Stačí uzavřít přívod e-liquidu ke spirálkám a z tanku máte atomizér, do kterého můžete po vysunutí náustku snadno nakapat e-liquid. Jestliže vás kapání omrzí, přívody opět otevřete, odšroubujete horní část i s náustkem a Earth Ball naplníte jako jakýkoliv jiný tank.

Uvnitř komory se nachází klasická velocity základna s velkými kontakty, takže nebudete mít problém i se silnějším clapton spirálkami. Místa máte dost také pro vatu, Earth Ball tak skutečně nabízí konstrukci podobnou kapacím atomizérům. Vespod pak naleznete široký nastavitelný přívod vzduchu.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.


2142
Obsah balení a parametry
1x Earth Ball RDTA
1x náhradní skleněné tělo
1x japonská organická vata
4x spirálka Staple Full N80
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 48,5mm x 24mm (průměr základny)
Kapacita: 4ml
Závit: 510
 

Konstrukce

Jednoduchá konstrukce umožňuje použití atomizéru dvěma způsoby. Chcete si Earth Ball vychutnat jako kapací atomizér? Stačí uzavřít přívody e-liquidu a po vysunutí náustku bez problému dokapávat přímo na vatu. Po otevření přívodu pak bude opět fungovat jako klasické RTA.
 
2143
 

Plnění

Při použití Earth Ball jako RDA pro dokapání vysuňte pouze náustek. V případě RTA stačí odšroubovat horní část s náustkem.
2144
 

Základna

Prostorná velocity základna s dostatkem místa pro vatu poslouží skvěle jak v případě použití jako RTA, tak i RDA. Děrované přívody e-liquidu k vatě zamezí přesycení.
2145

Doplňkové parametry

Kategorie: FUMYTECH
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Video test Fumytech Earth ball (CZ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.