EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Wismec Reux Tank s RTA základnou

Kód: 8053/SILVER Zvolte variantu
Akce Tip
Výrobce: Wismec
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH
Barva:
Vyprodáno

Wismec a Jay Bo přichází s novým tankem a hlavní roli v něm hrají vzduch, výkon a mraky. Reux tank je další z řady tanků určených pro cloud chasing, obrovské množství páry a milovníky neskutečně volného potahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wismec a Jay Bo přichází s novým tankem a hlavní roli v něm hrají vzduch, výkon a mraky. Reux tank je další z řady tanků určených pro cloud chasing, obrovské množství páry a milovníky neskutečně volného potahu. Kromě toho Reux nabízí praktickou variabilitu v podobě klasických žhavících hlav a RTA základny pro motání vlastních spirálek.

Výběr je pouze na vás. V sadě totiž naleznete hned dvě žhavící hlavy. Jednu s vatou, pořádným vnitřním průměrem a odporem 0,15Ω. Druhou s užším vnitřním průměrem, odporem 0,5Ω a keramikou pro jedinečné podání chuti. Obě hlavy mají dostatečně velké přívody e-liquidu, kromě klasický otvorů je vata zásobována také přes nápis Jay Bo na těle hlavy. Zkušenější uživatelé si mohou spodní část Reux přestavět a místo hotových hlav nainstalovat RTA základnu pro dvě žhavící spirálky. Opět vám bude k dispozici neskutečně volný přívod vzduchu, který dokonale podpoří tvorbu páry.

Obsah balení a parametry

1x Wismec Reux
1x keramická žhavící hlava RX 0,5Ω (40W-80W)
1x trojitá žhavící hlava RX 0,15Ω (60W-160W)
1x RX RTA základna
2x clapton spirálka 1,0Ω
5x těsnící kroužky
6x šroubky
1x adaptér pro náustek
1x vata
1x šroubovák

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 68mm x 25mm
Kapacita: 6ml
Závit: 510
 

Žhavící hlavy

Balení obsahuje dvě hotové žhavící hlavy. Nízký odpor 0,15Ω, široký vnitřní průměr a trojitá spirálka z nichromu je jako dělaná pro vysoké výkon a excelentní tvorbu páry. Druhá hlava už nabízí o něco vyšší odpor 0,5Ω, místo vaty v ní najdete keramiku a těšit se tak můžete na báječnou chuť.
1508
 

RTA základna

Nemusíte však zůstat pouze u hotových hlav. Stačí vyšroubovat dva pozlacené šroubky ze základny a nainstalovat RTA část pro namotávání vlastních spirálek. Ta nabízí snadnou instalaci a opět ohromné přívody vzduchu.1509
 

Plnění

Jednoduché horní plnění s dostatečně velkými otvory.
1510
 

Přívod vzduchu

Takhle velký přívod vzduchu jen tak někde nenajdete. Skutečně volný potah a chladná pára i na vyšší výkony.
1511

Doplňkové parametry

Kategorie: WISMEC
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.