EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Wotofo Conqueror - RTA atomizér

Kód: 3809/SILVER Zvolte variantu
Tip
Výrobce: Wotofo
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH
Barva:
Můžeme doručit do:
24.7.2018 Zvolte variantu
Skladem DS - 24-48h

U nás zatím nepříliš známá společnost Wotofo má za sebou už pěknou řádku RDA a RTA atomizérů. Nejedná se tak o žádného nováčka na trhu, ale o zkušeného hráče, který si může dovolit inovovat, stejně jako v případě právě nejnovějšího RTA Conqueror.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Conqueror je tankem určeným pro namotávání vlastních spirálek, a ty si tam budete moci dát hned dvě. Primárně je tak určen pro nižší odpory, o čemž svědčí také bohatý přívod vzduchu, který si lze zcela přizpůsobit díky jednotlivým dírkám, jenž se dají postupně uzavírat.

Největší novinkou v případě Conqueror RTA není tak ani jeho horní plnění, to už je spíše standardem, ale je to základna, do níž instalujete žhavící spirálky. Na ní totiž nenajdete klasické póly, k nimž byste spirálky přišroubovali, vše je totiž zapuštěno v základně. Pro naprosto bezproblémové horní plnění máte s Conqueror RTA možnost uzavřít přívod e-liquidu ke spirálkám a tím tak zamezit případnému protečení nebo přesycení spirálek.

219

Obsah balení a parametry

1x Conqueror RTA
1x organická vata
1x předmotané spirálky
Balíček s náhradními díly


Průměr: 22mm
Kapacita: 4ml
Pro dvě spirálky

Horní plnění

Horní plnění už není v poslední době tak vzácné, ale kvalitní a fungující ovládání přívod e-liquidu ke spirálkám ano. Pod vrchní odšroubovatelnou částí se nachází právě ovládání přívod u e-liquidu, pomocí kterého zabráníte protékání a přesycení spirálky.
220
221

Zapuštěná základna

Netradičně řešená základna přináší nejen více místa pro spirálky, ale také vyvýšený přívod vzduchu, kterého tankem proudím opravdu hodně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wotofo
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Wotofo Conqueror RTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.