EC-original

Fiber Freaks COTTON BLEND - Celulóza a vata

Kód: 2932/1 2932/2 Zvolte variantu
79 Kč –25 %
Fiber Freaks COTTON BLEND - Celulóza a vata
79 Kč –25 % 59 Kč / ks 49 Kč bez DPH
Materiál:
Můžeme doručit do:
25.5.2018 - Zvolte variantu
Skladem Výroba ukončena Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fiber Freaks  - Cellulose Fiber

fiber logo

Fiber Freaks COTTON BLEND - Celulóza a vata

Nový, extra savý materiál pro Vaše atomizéry. Ekologický a zdravotně nezávadný.

Řada produktů Fiber Freaks Orignal je vyrobena z vylepšených celulózových vláken. Základní surovinou je lyocell z dřevní buničiny, vyrobený pomocí netoxického organického rozpouštědla. Upravované v čistých podmínkách, zbavený veškerých nečistot. Nabízí vynikající výkon pro vaše atomizéry.

  • Revoluční schopnost absorbovat a po sléze odpařit liquid, tak zajistí větší produkci páry při nižší teplotě žhavící spirálky.
  • Naprosto neutrální vliv na chuť. Absence usazení chutí umožňuje uživateli snadno přecházet na jiné příchutě.
  • Dlouhá životnost.
  • produkt je zaměřen na bezpečnost.
  • Je vyráběn 100% v Evropě.
  • Má nejnižší dopad na životní prostředí. Vlákno z celulózy, které používáme, vyžaduje o 80% menší plochu půdy ve srovnání s produkcí bavlny, o 95% méně vody a má uhlíkovou stopu o 30% nižší.

Fiber Freaks COTTON BLEND přináší nový rozměr ve vapingu. Použili jsme delší vlákna pro zesílení a zlepšení odpařování a přidali vlákna vysoce kvalitní bavlny. Nyní nabízí kontinuální a stabilní přívod liquidu k spirálce. Tato nová řada
také snižuje riziko protečení.

Popis variant:

  1. Fiber Freaks COTTON BLEND - hustota 1: Aršíky vaty s řidší hustotou vláken. Dosáhnete vyšší výkon zásobování liquidem. 4 kusy o rozměrech 50x70mm.
  2. Fiber Freaks COTTON BLEND - hustota 2: Aršíky vaty s větší hustotou vláken. Rovnoměrné a kontinuální zásobení liquidem. Lepší zpracovatelnost. 4 kusy o rozměrech 50x70mm.
  3. Fiber Freaks COTTON BLEND - proužky: Připravené, úhledně nastříhané proužky pro okamžité použití. 20 kusů o rozměrech 9x70mm

Balení:

  • Všechny produkty Fiber Freaks COTTON BLEND jsou hygienicky balené v plastových sáčcích, opatřené odtrhávacím pruhem a uzavíratelným ZIP systémem.

 

Vyrobeno ve Francii

 

Fiber Freaks revolutionary vape fiber!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.