EC-original
Upozornění ! Vážení zákazníci . V kamenném obchodě jsme zavedli čištění rukou dezinfekcí vzhledem k situaci koronaviru. Děkujeme za pochopení. Provoz obchodu i eshopu NENÍ OMEZEN. Vše je dle standardní otevírací doby . Objednávky z eshopu vám doručíme jako vždy. Dne 10.4 a 13.4 Nebudou objednávky z eshopu Odeslány - Státní svátek . Obchod dne 10.4 a 13.4 otevřen od 12-18h . Děkujeme za pochopení

BCC Clearomizer ismoka náhradní hlava

Kód: 877/2-5
119 Kč –67 %
BCC Clearomizer ismoka náhradní hlava
119 Kč –67 % 39 Kč / ks 32 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pozor nové balení jako BDC hlavy eleaf

Detailní informace

Odpor: 2,5ohm, Kategorie: BCC hlava, Knot: Krátký, Systém hlavy: Jednoduchý - 1 knot
Skladem | 877/2-5
Můžeme doručit do: 14.4.2020
119 Kč
39 Kč / ks
32 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Samotná atomizérová hlava, kterou musíte ve svém BCC Mega či Mini Clearomizéru občas vyměňovat.

V námi prodávaném základním setu tohoto clearomizéru již máte tři spirálky a můžete si tak sami vyzkoušet, jaká varianta odporu vám bude nejvíce vyhovovat.

K dispozici je ve třech variantách odporu:
1.8ohm
2.2ohm
2.5ohm
Spirálky jsou naprosto shodné jako pro BCC Mega Clearomizér, tak pro BCC Mini Clearomizér.

Jaký zvolit odpor atomizéru?
Základní sada BCC Mega Clearomizéru obsahuje všechny tři odpory atomizérových hlav. Můžete tak jednoduše zjistit, jaký odpor právě vám vyhovuje. Obecně platí následující pravidlo: čím nižší odpor spirálky máte, tím rychleji se po zmáčknutí tlačítka rozžhaví. To znamená, že nižší odpor více kouří, dá vám větší „hit“, na druhou stranu tolik nevyniká příchuť liquidu, o něco rychleji se vybíjí baterie a zároveň o něco nižší je i výdrž spirálky, protože ta se rychleji napaluje nečistotami.

Jak dlouho vydrží atomizér?
S atomizérem je to podobné, jako například se žárovkou. Zkrátka po nějaké době se spirálka přepálí a přestane žhavit, tedy odpařovat e-liquid. Životnost atomizéru samozřejmě závisí především na tom, jak hodně ho používáte. Obecně platí, že spirálka vydrží v průměru několik týdnů až několik měsíců. Pokud jste silnými kuřáky, je životní cyklus kratší, slabým kuřákům vydrží samozřejmě déle. Pro dobu životnosti je důležitá i správná péče – občasné vyčistění a zároveň nekouření „naprázdo“. Pravidelně si kontrolujte zbývající množství náplně a doplňujte ji vždy včas, ještě před tím, že ucítíte „spálenou“ chuť, tedy než budete žhavit naprázdno.

Doplňkové parametry

Kategorie: BCC Mega
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.