EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

BCC Pure Cotton iSmoka-Eleaf náhradní hlava

Kód: 2578/BCC/PURE/1-2 Zvolte variantu
99 Kč –30 %
BCC Pure Cotton iSmoka-Eleaf náhradní hlava
99 Kč –30 % 69 Kč / ks 57 Kč bez DPH
Odpor:
Kategorie:
Knot:
Systém hlavy:
Můžeme doručit do:
20.7.2018 Zvolte variantu
Skladem
NOVÁ VERZE BCC HLAVY S 100% BAVLNOU

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCC Pure Cotton iSmoka-Eleaf náhradní hlava

Nová verze BCC hlavy od ismoka eleaf s 100% bavlnou

Hlavní výhodou je čistá bavlna která podává lepší chuť. Výkon od 8-20W

Upozornění :

Tento tip hlavy musí být vždy dobře zásoben liquidem ! - bavlna by se mohla poškodit nebo vznítit . Před Použitím je doporučeno na otvory s bavlnou kápnout trochu liquidu . Nebo počkat minutku než nasáknou. Za špatné zacházení výrobce neručí.

Samotná atomizérová hlava, kterou musíte ve svém BCC Mega či Mini Clearomizéru občas vyměňovat.

K dispozici je v odporu: 1.2ohm

Žhavicí hlava s čistou bavlnou. Vhodné pro clearomizery iJust / mini BCC / mega BCC / BCC-CT/ IPIPE II / GS14 / GS16 / GS16S

Jaký zvolit odpor atomizéru?
Základní sada BCC Mega Clearomizéru obsahuje všechny tři odpory atomizérových hlav. Můžete tak jednoduše zjistit, jaký odpor právě vám vyhovuje. Obecně platí následující pravidlo: čím nižší odpor spirálky máte, tím rychleji se po zmáčknutí tlačítka rozžhaví. To znamená, že nižší odpor více kouří, dá vám větší „hit“, na druhou stranu tolik nevyniká příchuť liquidu, o něco rychleji se vybíjí baterie a zároveň o něco nižší je i výdrž spirálky, protože ta se rychleji napaluje nečistotami.

Jak dlouho vydrží atomizér?
S atomizérem je to podobné, jako například se žárovkou. Zkrátka po nějaké době se spirálka přepálí a přestane žhavit, tedy odpařovat e-liquid. Životnost atomizéru samozřejmě závisí především na tom, jak hodně ho používáte. Obecně platí, že spirálka vydrží v průměru několik týdnů až několik měsíců. Pokud jste silnými kuřáky, je životní cyklus kratší, slabým kuřákům vydrží samozřejmě déle. Pro dobu životnosti je důležitá i správná péče – občasné vyčistění a zároveň nekouření „naprázdo“. Pravidelně si kontrolujte zbývající množství náplně a doplňujte ji vždy včas, ještě před tím, že ucítíte „spálenou“ chuť, tedy než budete žhavit naprázdno.

Doplňkové parametry

Kategorie: BCC Mega
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.