EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

VapeGear Prodigy Clearomizér - 2,0ml

Kód: 2433/RED 2433/PURPLE Zvolte variantu
Tip
Výrobce: VapeGear
129 Kč / ks 107 Kč bez DPH
Odpor:
Objem:
Tip:
Plnění:
Barva základny:
Nádržka:
Výroba ukončena Výroba ukončena Zvolte variantu
Netradičně zkonstruovaný clearomizér VapeGear Prodigy přichází se zcela unikátní stavbou těla, díky které si užijete ještě lepší podání chuti a získáte větší odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VapeGear Prodigy působí na první pohled jako obyčejný plastový clearomizér, ale to není tak úplně pravda. Jeho tělo se totiž skládá hned ze dvou vrstev.

Tou první a vnitřní je Pyrex. Speciální tvrzené sklo, které uvidíte hlavně u dražších clearomizérů a tanků. Pyrexové sklo se vyznačuje naprosto skvělým podáním čisté chuti, jenž se s běžnými plastovými clearomizéry nedá vůbec srovnat. Druhá vrstva je už plastová, ale je vnější, získáváte tak další extra prvek ochrany proti mechanickému poškození těla clearomizéru. Zbytek celé konstrukce, do níž je tělo zasazeno, pak tvoří kvalitní nerezová ocel.

Uvnitř clearomizéru najdete nejnovější žhavící hlavy od společnosti Aspire. Jedná se o tzv. BVC hlavy – tedy žhavící hlavy s vertikální spirálkou. Ty mají oproti předchozím systémům hned několik výhod. K odpařování e-liquidu používají pouze jednu spirálku, takže šetří vaši baterii a snižuje její spotřebu. Nedošlo však ke snížení tvorby páry, ta naopak zase trochu narostla a díky vertikální spirálce se zlepšilo i celkové podání chuti e-liquidu.

Závěrem je třeba ještě vyzdvihnout náustek. Pro někoho možná maličkost, ale pro mnohé důležitý prvek každého clearomizéru. VapeGear Prodigy přichází s plochým plastovým 510 náustkem. Ten nejenže skvěle sedí a nijak se neviklá, ale zároveň je velice příjemný do úst. Samozřejmě je možné náustek vyměnit za kterýkoliv jiný 510 náustek.

Parametry:
Délka: 74,5mm
Průměr: 14,5mm
Kapacita: 2ml
Závit: eGo
Materiály: Nerezová ocel, Pyrex, plast
Barvy: čirá, černá, červená, modrá, zelená, modrá a fialová

Výrobce: VapeGear

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. VapeGear Prodigy clearomizér otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 
2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). 3. Základnu našroubujte zpět. 
4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem. 

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. VapeGear Prodigy clearomizér otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět. 
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem. 

Tipy pro údržbu:
1. VapeGear Prodigy je plně rozebíratelný, lze ho tak snad vyčistit vodou a vysušit.
2. Časem se mohou zanést průduchy pro přívod vzduchu, což může způsobit špatný tah clearomizéru. Případné nečistoty můžete vyčistit například špendlíkem.
3. Pravidelně také čistěte pomocí papírových kapesníků spodní část základny clearomizéru. Zlepšíte tak spojení clearomizéru s baterií a zamezíte špinění kontaktu baterie.

Doplňkové parametry

Kategorie: VapeGear
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.