EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Vaporesso TARGET tank s keramickou hlavou cCELL - 3,5ml

Kód: 3663/SILVER 3663/BLACK Zvolte variantu
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH
Barva:
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Společnost Vaporesso se sice zatím nestačila příliš zarýt do podvědomí uživatelů elektronických cigaret, ale to se díky jejich novému tanku Target brzy změní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Vaporesso se sice zatím nestačila příliš zarýt do podvědomí uživatelů elektronických cigaret, ale to se díky jejich novému tanku Target brzy změní.

Nejde však ani tolik o tank samotný, protože ten je spíše tradičního ražení a jeho konstrukce z nerezové oceli a pyrexového těla nabízí standardních 3,5ml pro váš e-liquid. Najdete zde i tolik potřebné ovládání přívodu vzduchu, díky němuž si přesně nastavíte volnost potahu a umocníte tvorbu páry.

Target tank vás spíše zaujme svými žhavícími hlavami. Ty mají stejné závity jako hlavy pro Atlantis 2 a Triton tanky, ale skutečná revoluce se nachází uvnitř těchto hlav. Nové výrobní postupy při výrobě hlavy umožnily dosáhnout výraznější a věrnější chuti e-liquidu a také zamezují přepálení vaty. K dostání jsou hned ve dvou variantách. První je klasická kanthalová spirálka s odporem 0,9Ω a druhá niklová spirálka s odporem 0,2Ω.

Žhavící spirálka již není obalena organickou vatou, z níž se následně odpařuje náplně. Nově je spirálka zapuštěna ve speciální keramice a až právě ta je obmotána organickou vatu. Skrze vatu je pak e-liquid přiváděn do keramiky, respektive ke spirálce, kde se odpařuje. To má za následek, že i kdybyste spirálku žhavili na příliš vysoký výkon, nespálí vám vatu, jako je to běžné u klasických hlav. Přestože můžete pocítit tzv. dry hit (potah na sucho), se cCELL hlavami tento efekt nepřetrvá, protože nedojde ke spálení vaty.

Revoluční konstrukce žhavících hlav dělá z Target tanku jedinečný kousek na trhu s elektronickými cigaretami. Dopřejte si bezkonkurenční chuť e-liquidu a skoncujte s přepálenou vatou.

Obsah balení:

1x Vaporesso Target Tank s cCELL hlavou (0,9Ω - kanthal)
1x cCELL žhavící hlava Ni200 0,2Ω
1x náhradní pyrexové tělo
4x těsnící kroužky

Parametry:
Délka: 62mm
Průměr: 22mm
Kapacita: 3,5ml
Žhavící hlavy: 0,9Ω kanthal, 0,2Ω Ni200 (a také Atlantis 2 a Triton hlavy)
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex

Výrobce: Vaporesso

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. Target Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). 3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. Target Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporesso
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.