EC-original

Vision Spinner 3 Mate Tank

Kód: 24998
149 Kč / ks 123 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Nový tank z dílny veterána elektronických cigaret Vision. Mate tank nabízí jednoduchou kovovou konstrukci s plastovým tělem (PTCG), což se odráží také na jeho nízké ceně, se kterou patří mezi velice dostupné atomizéry pro potahování pusa-plíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový tank z dílny veterána elektronických cigaret Vision. Mate tank nabízí jednoduchou kovovou konstrukci s plastovým tělem (PTCG), což se odráží také na jeho nízké ceně, se kterou patří mezi velice dostupné atomizéry pro potahování pusa-plíce. Tank o standardním objemu 2ml navíc přichází s balením, kde najdete také náhradní tělo a hned dvě žhavící hlavy s vyššími odpory. Obě jsou navíc různého typu. Zatímco keramická hlava s věrným podáním chuti má odpor 1,2Ω, druhá hlava o odporu 1,5Ω obsahuje klasickou organickou vatu. Malé spodní otvory navíc zajišťují ideální přívod vzduchu pro krásně utažený potah způsobem pusa-plíce, se kterým si vychutnáte vaping jako s tabákovými cigaretami.

 

Obsah balení a parametry

1x Mate tank
1x žhavící hlava keramika 1,2Ω
1x žhavící hlava vata 1,5Ω
1x náhradní tělo
2x silikonový kroužek

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Objem: 2ml
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel, PTCG

Doplňkové parametry

Kategorie: Vision
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.