EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

WISMEC Amor Plus clearomizér - 3.8ml

Kód: 3109/AMORPLUS Zvolte variantu
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH
Barva:
Odpor:
Objem:
Tip:
Plnění:
Barva základny:
Nádržka:
Můžeme doručit do:
25.7.2018 Zvolte variantu
Skladem DS - 24-48h

Nenechte se zmást názvem, Wismec Amor Plus není pouze větší verzí předchozího Amor tanku. Jedná se o zcela nový tank s vylepšenou konstrukcí, novými žhavícími hlavami, lepšími parametry a hlavně s horním plněním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace skla a nerezové oceli zajišťuje nejen odolnou konstrukci, ale také daleko lepší podání chuti e-liquidu. Kapacita Wismec Amor Plus se vyšplhala až na 3,8ml, což ve spojení s neocenitelným horním plněním činí z tohoto tanku skutečně zajímavý kousek. Už tak nemusíte při každém plnění tank sundávat z MODu a odšroubovávat základnu, nyní stačí pootočit horní částí Amor Plus, vytáhnout základnu náustku a bez problému doplnit e-liquid.

Značného vylepšení se dočkala i základna, kde nalezneme ovládání pro přívod vzduchu. Zde se nachází hned deset dírek, které přivedou tolik vzduchu, kolik jen si budete přát. Přívod vzduchu si samozřejmě můžete nastavit zcela podle svých potřeb, takže pokud někomu nevyhovuje zcela otevřený, lze ho jednoduše přivřít.

Wismec Amor Plus také přichází se zcela novými žhavícími hlavami. Na výběr máte hned ze čtyř hlav. Tou první je klasická kanthalová s odporem 0,3Ω, která je výbornou volbou pro přímé potahování do plic a pro tvorbu velkého množství páry. Dalšími hlavami je niklová (Ni200) s odporem 0,15 a titanová s odporem 0,5Ω. Ty využijete s jakýmkoliv MODem podporujícím niklový a titanový teplotní režim. S těmto hlavami si už nejenže nepřepálíte vatu, ale zároveň snížíte spotřebu e-liquidu a baterie. Poslední hlavou je speciální RBA hlava, do které si namotáte jakoukoliv vlastní žhavící spirálku.

Wismec tak nyní nabízí skvělý nízkoodporový tank s širokou nabídkou žhavících hlav, praktickým horním plněním a velkým přívodem vzduchu. Ideální nejen v kombinaci s Wismec Presa TC 75W.

Upozornění: Ne každý GRIP je schopen pracovat s tak nízkým odporem. Pro správné fungování proto zvolte správnou baterii / GRIP.
Ne každý GRIP je schopen pracovat s niklovými a titanovými hlavami. Pro správné fungování proto zvolte správnou baterii / GRIP.

Obsah balení:
1x Wismec Amor Plus Tank
1x Wismec Amor Plus žhavící hlava kanthal 0,3Ω
1x Wismec Amor Plus žhavící hlava nikl200 0,15Ω
1x Wismec Amor Plus žhavící hlava titan 0,5Ω
1x Wismec Amor Plus RBA žhavící hlava 0,5Ω
1x Odporový drát
1x Organická vata
Těsnící kroužky

Parametry:
Délka: 54mm
Průměr: 22mm
Kapacita: 3,8ml
Závit: 510
Podporované žhavící hlavy: Kanthal 0,3Ω, Ni200 0,15Ω, Titan 0,5Ω, RBA 0,5Ω

Výrobce: Wismec

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. Otočte vrchní částí Amor Plus tanku tak, aby kolečko ukazovalo na symbol kapky.
2. Vytáhněte základnu náustku spolu s náustkem.
3. Doplňte e-liquid.
4. Zasuňte základnu náustku spolu s náustkem zpět do tanku.
5. Otočte vrchní částí Amor Plus tanku tak, aby kolečko ukazovalo na symbol páry.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. Amor Plus tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

TIP: Doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu uvnitř nové žhavící hlavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wismec
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.