EC-original

KangerTech CLTANK clearomizér - 2ml

Kód: 3976/RED
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Zcela nový typ nízkoodporového tanku z dílny Kangertech.

Detailní informace

Barva: Červená
Výroba ukončena | 3976/RED
199 Kč / ks
164 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CLTank, tedy „child lock tank“ (tank s dětskou pojistkou) se vyznačuje především svým systémem horního plnění. Na podobném principu pracuje také například Joyetech Cubis. Kanger však pro svůj CLTank ještě přidal dětskou pojistku a vy tak v případě, že chcete tank otevřít a naplnit, musíte jeho horní část zamáčknout dolů a až poté jí pootočit.

Takový systém má hned řadu výhod, mezi které samozřejmě patří ochrana před nechtěnou manipulací dětmi, ale také ochrana před protečením e-liquidu. Vzhledem k tomu, že přívod vzduchu se zde nachází právě v horní části, nebude jím protékat náplň, jako je tomu u většiny ostatních tanků se spodním přívodem vzduchu.

Tělo z nerezové oceli a pyrexového skla nabízí 2ml kapacitu, kterou je třeba dodržovat. Na horní část s přívodem vzduchu se šroubují nové žhavící hlavy CLOCC a ty pak vyplní prost uvnitř těla tanku. V balení naleznete hned dvě žhavící hlavy, jednu niklovou s odporem 0,15Ω, která je určena pouze pro niklový teplotní režim. Druhou nerezovou hlavu s odporem 0,5Ω pak využijete jak na klasický výkon, tak na nerezový teplotní režim.

217

Obsah balení a parametry

1x Kanger CLTank
1x CLOCC Ni200 žhavící hlava 0,15Ω
1x CLOCC SS316 žhavící hlava 0,5Ω


Rozměry: 37mm x 22mm
Kapacita: 2ml
Závit: 510

Dětská pojistka a přívod vzduchu

První Kangertech tank s dětskou pojistkou má nejen horní plnění, které je velmi jednoduché, ale zároveň u něj najdete také horní přívod vzduchu, díky němuž CLTank neproteče.
218

Doplňkové parametry

Kategorie: CLTANK
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.