š
EC-original

OBS Crius Plus RTA tank Kód: 5308/SILVER 5308/BLACK Zvolte variantu

Tip
Výrobce: OBS
949 Kč / ks 949 Kč / ks 949 Kč / ks 784,30 Kč bez DPH 784,30 Kč bez DPH 784,30 Kč bez DPH
Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno

OBS Crius odstartoval lavinu nové generace RTA, které nabízely velkou kapacitu, velocity základnu pro pohodlnou instalaci dvou spirálek, ovládání přívodu e-liquidu a často i další funkce.

Detailní popis produktu

OBS Crius odstartoval lavinu nové generace RTA, které nabízely velkou kapacitu, velocity základnu pro pohodlnou instalaci dvou spirálek, ovládání přívodu e-liquidu a často i další funkce. S každým dalším modelem byly RTA lepší a lepší. Nyní přichází nová verze Crius v provedení Plus. Ta nabízí větší kapacitu, a to až 5,8ml, širší základnu pro ještě větší žhavící spirálky a pořádné dírky pro přívod e-liquidu.

OBS Crius Plus oproti své předchozí verzi trošku narostl, za to je ale schopný dodat ještě lepší vapovací zážitek. Toho také dosáhnete díky hornímu přívodu vzduchu, který přichází až přímo do komory ke spirálkám a dokáže tak intenzivněji zprostředkovat příchuť e-liquidu.

Horní plnění

Stejně jako původní verze i nový Crius Plus přichází s extrémně snadným horním plněním. Stačí povysunout horní část a odkryje se vám velká dírka pro plnění. Nebudete tak mít problém Crius Plus naplnit s jakoukoliv lahvičkou.
544

Základna

Velocity základna s průměrem až 18mm vám umožní jednoduše nainstalovat i větší žhavící spirálky s dostatečným množstvím vaty. Mírně vystouplý přívod vzduchu zamezí případnému protečení.
545

Přívod vzduchu a e-liquidu

Jako u ostatních tanků stejné kategorie, ani u Crius Plus nechybí ovládání přívodu e-liquidu, který zamezí protečení a přesycení spirálky. V základně je také bohatý libovolně nastavitelný přívod vzduchu.
546

Horní přívod vzduchu

Horní přívod vzduchu, který není pouze na okrasu, ale skutečně přivádí vzduch až ke spirálkám a dokáže tak ještě více zvýraznit chuť vašeho e-liquidu.
547

Obsah balení a parametry

1x Crius Plus tank
1x náhradní skleněné tělo
1x příslušenství (vata, O-kroužky, spirálky, šroubovák)

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 66,2mm x 25mm
Kapacita: 5,8ml
Závit: 510
Počet spirálek: 2
 

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

OBS Crius RTA Review On TVC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.