EC-original
Upozornění ! Vážení zákazníci . V kamenném obchodě jsme zavedli čištění rukou dezinfekcí vzhledem k situaci koronaviru. Děkujeme za pochopení. Provoz obchodu i eshopu NENÍ OMEZEN. Vše je dle standardní otevírací doby . Objednávky z eshopu vám doručíme jako vždy.

EC-ORIGINAL

 

Nabízíme EC-ORIGINAL produkty té nejvyšší kvality.

Díky spolupráci s výrobcem máme možnost nabízet vlastí produkty v kategorii e-cigaret.

1.3.2014

Vzhledem ke stabilizaci trhu s bateriemi a clearomizéry ,jsme postupně nahradily naše výrobky za kvalitní výrobky jiných výrobců , jako je ASPIRE , Wismec , SMOK, JOYETECH a další .

Před cca třemi lety tomu tak rozhodně nebylo ,proto jsme nechali vyrábět kvalitní výrobky EC-ORIGINAL , nyní je kvalita na vysoké úrovni i od ostatních výrobců u nás prodávaných . Nemusíte se tedy obávat nízké kvality výrobků ,které zde na e-shopu prodáváme.

Tým EC-ORIGINAL

 

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.