EC-original
Upozornění ! od 2.8 do 6.8 bude prodejna otevřena pouze do 16h. Děkujeme za pochopení. Tým EC-ORIGINAL

Atomizér Joyetech eGo-C / eCab / eRoll / eGo-CC (Hlava) C1 - typ A

Kód: 772/1-8
159 Kč –25 %
Atomizér Joyetech eGo-C / eCab / eRoll / eGo-CC (Hlava) C1 - typ A
159 Kč –25 % 119 Kč / ks 98 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Odpor: 1,8ohm, Tip: Joyetech A
Vyprodáno | 772/1-8
159 Kč
119 Kč / ks
98 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Hlava (vnitřní část) atomizeru pro elektronickou cigaretu Joyetech eGo-C, ecab, eRoll eGo-CC

Po opotřebení se mění pouze tato hlava atomizeru, a ne celé tělo atomizeru, jako u předchozího typu eGo-T, tak je výměna výrazně levnější.

Cena je uvedena za 1ks, balení v krabičce je po 5-ti kusech.

Rozdíl mezi NR a LR

NR - 2,2ohm normal resistance - bývá klasicky u všech sad ego-c a jim podobným

LR - 1,8ohm low resistance - jedná se o nižší odpor na atomizéru, a tím dává i více dýmu, ideální pro klasické baterie ego -T

Detailní popis:

Náhradní atomizérová hlava pro model eGo-C – vyměnitelný tankový systém. Pokud již tento typ cigarety vlastníte, stačí vám pro výměnu kupovat pouze tyto hlavy, jestli si chcete svoji eGo cigaretu „přestavět“ na tento systém, musíte si poprvé koupit zároveň i základnu (tělo) eGo-C.

Jedná se o tzv. typ A, který je rozšířenější a základní. Pokud byste chtěli mít tank s větší kapacitou, můžete si koupit typ B, kdy potřebujete mít tělo, hlavu i cartrdige TYP B!

Tento způsob výměny atomizéru se odlišuje od všech ostatních elektronických cigaret. Pokud se vám atomizér rozbije, stačí si koupit pouze novou hlavu. Je to rychlé, snadné a ekonomicky výhodné. Navíc tyto atomizéry se vyznačují skvělou kouřivostí a vynikající chutí.

K dispozici jsou tyto atomizérové hlavy (stejně jako klasické atomizéry) ve variantách Normal a LR. Základně jsou v nových sadách typ Normal, verze LR (Low-resistance, tj. nízkoodporové) nabízejí větší kouřivost, ale zároveň i větší spotřebu liquidu a dle  zkušeností i nižší životnost.

Důrazně doporučujeme vyvarovat se koupi atomizérů eGo-C od jiných výrobců, chtějte nejvyšší kvalitu a originální značkové zboží od výrobce Joyetech.

Prodáváme pouze pravé originální atomizéry Joyetech.

Výrobce: Joyetech

 

Doplňkové parametry

Kategorie: eGo-T/C
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.