EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Atomizer Ehpro Nixon V2

Kód: 3281/NIXON V2 Zvolte variantu
Tip
Výrobce: Ehpro
499 Kč / ks 412 Kč bez DPH
Tip:
Kategorie:
Materiál:
Můžeme doručit do:
24.7.2018 Zvolte variantu
Skladem

NELZE ZASÍLAT V BUBLINKOVÉ OBÁLCE DOPROUČENOOU ZÁSILKOU !!!  Nová verze Nixon RDA od Ehpro přichází s velmi netradičním designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky skleněnému tělu máte úplný přehled o dění ve svém RDA. Vylepšená verze Nixon V2 navíc přináší upravenou základnu s vyvýšenými přívody vzduchu, takže se e-liquid usazuje pod nimi a ne na stejné úrovni, čímž se výrazně omezuje případné protečení.

Na základně se pak nacházejí čtyři dostatečně vysoké póly umožňující namotání dvojité spirálky. Pozitivní póly jsou odizolovány pomocí PEEK a negativní jsou navíc vyfrézované do základny. Ta je dostatečně hluboká a nabízí dostatek místa pro přebytečný e-liquid.

S novým tělem se také změnily rozměry a Nixon V2 se zmenšil na 30mm. Naopak nerezová základna stále zůstává na klasických 22mm, takže atomizér bez problému pasuje na naprostou většinu GRIPů a MODů.

Na základně navíc naleznete unikátní ovládání vzduchu, pomocí kterého můžete tank uzavřít a zamezit tak vytékání e-liquidu.

Obsah balení:
1x Ehpro Nixon V2
2x šroubky
1x šroubovák
2x předmotaná spirálka
1x organická vata
1x těsnící kroužek na základnu
1x silikonový náustek

Parametry:

Délka: 34,5mm
Průměr: 22mm
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex
Dvojitá spirálka
Spodní přívod vzduchu

Výrobce: Ehpro

Nixon V2 RDA rozhodně nedoporučujeme začátečníkům – jde o systém určený výhradně pro zkušené uživatele. Pokud se v této oblasti příliš neorientujete, doporučujeme využít nějaký jiný systém, který je již připraven pro používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ehpro
Záruka: 2 roky

Ehpro Nixon v2 Review

Nixon V2 RDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.