EC-original
Prodejna EC-ORIGINAL BRNO - zůstává ze zákona otevřena, prosíme o dodržování platných hygienických nařízení a rozestupů. Povinnost mít na sobě roušku. Dezinfekce rukou v prodejně je zajištěna. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba je standardní .

Ehpro Nixon RDA Atomizér

Kód: 2577/NIXON/RDA
899 Kč –22 %
Ehpro Nixon RDA Atomizér
899 Kč –22 % 699 Kč / ks 578 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Další z kvalitních RDA atomizérů od společnosti Ehpro.

Detailní informace

Barva: Nerez, Objem: xxx, Náustek: 510, Tip: 510, Kategorie: DIY Atomizéry, Materiál: Nerez
Skladem DS - 24-48h | 2577/NIXON/RDA
Můžeme doručit do: 27.10.2020
899 Kč
699 Kč / ks
578 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ačkoliv je Nixon RDA vyroben z nerezové oceli, najdeme u něj měděný nastavitelný kontakt, PEEK izolaci a kromě kovového náustku s oddělenou vrchní částí, která má navíc skvěle zpracovaný odvod přebytečného tepla, můžeme použít i vrchní delrinovou část, která je vcelku.

Na základně se pak nacházejí čtyři dostatečně vysoké póly umožňující namotání dvojité spirálky. Pozitivní póly jsou odizolovány pomocí PEEK a negativní jsou navíc vyfrézované do základny. Ta je hluboká 6mm, takže nabízí dostatek místa pro přebytečný e-liquid.

Na základně navíc naleznete unikátní ovládání vzduchu, pomocí kterého můžete tank uzavřít a zamezit tak vytékání e-liquidu.

Obsah balení:
1x Ehpro Nixon
1x balíček s O-kroužky a šroubky
1x šroubovák
Náhradní vata a spirálky

Parametry:
Délka: 48,5mm
Průměr: 22mm
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel, PEEK

Výrobce: Ehpro

Nixon RDA rozhodně nedoporučujeme začátečníkům – jde o systém určený výhradně pro zkušené uživatele. Pokud se v této oblasti příliš neorientujete, doporučujeme využít nějaký jiný systém, který je již připraven pro používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ehpro
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Nixon RDA Review (Made by EHPro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.