EC-original

Joyetech Exceed BOX mod samotná baterie - 3000mAh

Kód: 13311/SILVER
649 Kč / ks 536 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Joyetech představuje kompaktní a výkonný grip, který disponuje vestavěnou vysokokapacitní baterií o objemu monočlánku 3000mAh.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Vyprodáno | 13311/SILVER
649 Kč / ks
536 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vydařená série Exceed vítá dalšího zástupce, kterého jistě ocení silnější kuřáci. Baterie v box provedení s kapacitou 3000mAh udrží krok i při silném vytížení, Exceed box tak určitě nebudete muset každou chvilku nabíjet. K tomu slouží micro USB port v horní části zařízení. O tom, kdy je baterii potřeba nabít, vás budete nepřetržitě informovat jednoduchý indikátor s pěti LED diodami. Vždy tak budete znát zbývající kapacitu své baterie.

Exceed box nabízí jednoduché ovládání a je tak ideální pro naprosté začátečníky. Nemusíte řešit složitá nastavení, baterii stačí nabít, našroubovat vhodný atomizér, zapnout a vapovat. To zvládnete pomocí jediného velkého tlačítka. Také vám umožní si zvolit mezi dvěma režimy žhavení. Při jeho podržení ve vypnutém stavu přepnete mezi přímým výstupním a konstantním napětím. Zatímco přímé výstupní napětí žhaví spirálku podle stavu nabití baterie (čím více je baterie nabitá, tím více žhaví spirálku), při aktivním režimu konstantního napětí se spirálka žhaví celou dobu stejně.

Exceed box je vynikající baterií v případě, že hledáte vysokou kapacitu a jednoduché ovládání. Ideální je pro nižší výkony a atomizéry určené pro potahování pusa-plíce, tím tak z baterie dostanete co největší výdrž.

 

joyetech-joyetech-exceed-box-easy-kit-3000mah-silver.pngObsah balení a parametry

1x Exceed Box baterie
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 115mm x 41mm x 25mm
Režimy: přímé výstupní napětí / konstantní napětí
Baterie: 3000mAh
Nabíjení: micro USB port (5V/1A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
 
 
 
 
 
 
 
exceed-box-kit-desc-3
 
 
 
Velká kapacita baterie
 
V těle e-cigarety se nachází vestavěná baterie se zajímavou kapacitou. Ta dosahuje na hodnotu 3000 mAh. Díky tomu tak vydrží celodenní vaping a navíc můžete na horním displeji stále sledovat její aktuální stav.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
exceed-box-kit-desc-4
 
Dva výstupní režimy
 
Pro výstup můžete používat jeden ze dvou dostupných režimů. Režim přímého výstupního napětí se hodí zejména při přímém potahování. Vždy dostanete maximální možnou páru na základě aktuálního nabití baterie. Druhý režim se nazývá režim konstantního napětí. V tomto režimu bude e-cigareta vydávat po celou dobu nabití stále stejný výkon, což ocení vyznavači klasického šlukování.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exceed
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží
Barva produktu: Bílá, Černá, Červená, Stříbrná
Baterie interní: 3000mAh
? Nabíjení: micro USB port 1A
Podporované režimy: VW, Bypass
Podporovaný odpor VW: od 0,3ohm
? Průměr atomizéru: 22mm
Výkon Automatický max: 50w
Závit: 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.