EC-original

GeekVape GBOX Squonker Kit s Radar RDA

Kód: 13095/SILVER
Akce Tip VIDEO
Značka: GeekVape
1 999 Kč –50 % 999 Kč / ks 826 Kč bez DPH

Zvolte variantu

GeekVape GBOX je nový squonk mod s přehledným displejem a povedeným designem, který láká zejména na vysoký výstupní výkon a celou řadu režimů. Základem celého modu je pokročilý čip AS, díky kterému si můžete užívat výsad i mnohem dražších modů. S tímto prvotřídním čipem je zajištěno rychlé žhavení, skvělý power management a také právě zmiňovaný vysoký výkon.

Detailní informace

silver
Akce
Barva: Stříbrná
Vyprodáno | 13095/SILVER
1 999 Kč
999 Kč / ks
826 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

GeekVape GBOX je nový squonk mod s přehledným displejem a povedeným designem, který láká zejména na vysoký výstupní výkon a celou řadu režimů. Základem celého modu je pokročilý čip AS, díky kterému si můžete užívat výsad i mnohem dražších modů. S tímto prvotřídním čipem je zajištěno rychlé žhavení, skvělý power management a také právě zmiňovaný vysoký výkon.
 
Do těla modu lze umístit dvě baterie typu 18650. Tyto baterie se poté starají o chod celého zařízení. Po zapnutí modu si můžete vybírat z celé řady výstupních režimů. Prvním z nich je režim výkonu s maximální hodnotou až 200 W. Dále nesmí chybět teplotní režimy, TCR režim pro nastavení teplotního koeficientu odporu, nebo režim Bypass pro přímé výstupní napětí z baterií. GBOX Squonker je plně vybavený squonk mod, který si ihned zamilujete.
 
Uvnitř těla modu se nachází squonk lahvička s objemem na 8 ml e-liquidu. S touto obří kapacitou si můžete užívat dlouhé hodiny nerušeného vapování a příjemného plnění do vašeho atomizéru, přičemž postačí pouze lehce stisknout lahvičku a a e-liquid do atomizéru doteče sám. Z druhé strany modu se nachází velké žhavící tlačítko pro komfortní žhavení a přehledný displej, na kterém si můžete sami nastavit všechny potřebné hodnoty.
 
Pokud hledáte jedinečnou chuť e-liquidu, můžete sáhnout přímo po kompletním kitu, kde se nachází samotný mod a RDA atomizér GeekVape Radar. Ten byl navržen přímo pro tento mod, díky čemuž se designově výborně doplňují. Radar je squonk atomizér, ve spodní části se tudíž nachází BF squonk pin, pomocí kterého proudí ke spirálkám e-liquid. Atomizér je dodáván se širokým delrinovým náustkem, do kterého však můžete umístit speciální redukci na klasické 510 náustky a snížit si tak výslednou produkci páry, která bude poté ještě jemnější.
 
geekvape-gbox-kit-desc-1Parametry produktu:
 
Mod GBOX Squonker:
Rozměry: 88 x 55,4 mm
Výstupní výkon: až 200 W
Výstupní režimy: VW/VPC/TC/TCR/BYPASS
Podporovaný odpor: 0,05 – 3,0 ohm
Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)
Nastavení teploty: 100 – 315 °C / 200 – 600 °F
Kapacita lahvičky v modu: 8 ml
Závit: 510

RDA atomizér Radar:
Délka: 26,8 mm (s náustkem)
Průměr: 24 mm
Závit: 510
Airflow: ano

Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-2
 
 
Výkonný a přesný AS čip
 
Mod je osazen skvělým čipem AS. Ten zaručí bezproblémové a rychlé žhavení, stejně jako široký výběr výstupních režimů. S touto elektronikou uvnitř modu budete nezastavitelní. Mod dokáže pracovat s výkonem až 200 W, zároveň však nabízí plnou podporu všech běžně používaných TC režimů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-3
 
 
 
Slot pro dvě baterie
 
Ve spodní části se nachází uzávěr pro dvě baterie typu 18650. Po umístění těchto baterií začne mod fungovat. Těšit se můžete na rychlý náběh žhavení a velkou výdrž na baterie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-4
 
 
 
Velký výběr výstupních režimů
 
Díky skvělému čipu AS zde nenajdete jen standardní režim výkonu a teplotní režimy, nýbrž také možnost nastavení přesného TCR, teplotního koeficientu odporu, nebo použití BYPASS režimu pro přímé výstupní napětí z baterie. Výběr je opravdu široký.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-5
 
 
 
 
Přehledný displej
 
Veškeré údaje si můžete během pár chvil nastavit díky přehlednému a stylovému displeji v přední části gripu. Společně s displejem se na této straně nachází ještě žhavící tlačítko. Vše důležité máte tedy rovnou při sobě.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-6
 
 
 
Kapacita lahvičky 8 ml
 
Jelikož se jedná o squonk mod, je e-liquid přiváděn do atomizéru pomocí speciální lahvičky uvnitř modu, po jejímž stisknutí e-liquid do tanku doteče. Kapacita této lahvičky je 8 ml. S touto obrovskou kapacitou se tak můžete těšit na celé hodiny radostného vapování bez nutnosti plnění.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-7 23
 
 
 
RDA atomizér Radar
 
Nový RDA atomizér GeekVape Radar výborně koresponduje s celkovým provedením squonk modu GBOX. Mezi jeho hlavní prvky patří jednoznačně boční airflow, nová a jednoduchá základna se snadnou montáží spirálek, nebo kvalitní dílenské zpracování.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-8
 
 
 
 
Možnost využití 810 i 510 náustků
 
V základním balení naleznete široký delrinový náustek 810 pro bohatou chuť vašeho e-liquidu. Pokud máte rádi menší množství páry, můžete atomizér osadit speciální redukcí, na kterou poté nasadíte svůj tradiční úzký náustek typu 510.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
geekvape-gbox-kit-desc-9Obsah balení:
 
1x mod GBOX Squonker
1x náhradní squonk lahvička
1x RDA atomizér Radar
1x servisní sada pro RDA Radar
1x delrinový náustek 810
1x adaptér pro 510 náustek
1x nástroj pro instalaci spirálek
1x USB kabel
1x uživatelský manuál
 
Součástí balení nejsou baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: GeekVape
Záruka: 2 roky
Barva produktu: Černá, Červená, Stříbrná, Zelená
Baterie vyměnitelná: 2x18650
Kapacita clearomizéru: 8ml
? Nabíjení: micro USB port
Podporované režimy: VW, TC - NI, TC - TI, TC - SS, TCR, Bypass, VPC
Podporovaný odpor TC: od 0,05ohm
? Průměr atomizéru: 24mm
? Výkon nastavitelný max: 200w
Závit: 510
? Způsob vapování: DL

GeekVape GBOX Squonker Kit s Radar RDA (CZ) Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.