EC-original

Mechanický mód: Gus Mod - Rock Vision 18650

Kód: 23423
3 999 Kč / ks 3 305 Kč bez DPH
Skladem DS - 24-48h
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Elegantní mechanický mód s minimalistickým vzhledem a praktickou ochrannou pojistkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Vision je praktický mechanický mód, jehož hlavní výhodou je přívětivý vzhled současně s vysokou úrovní bezpečí za použití osvědčených pojistek, jak již společnost Gus Mod předvedla i u dalších svých modelů.

Tělo módu je tvořeno stylovou tubou kovově šedé barvy, vyrobené z nerezové oceli SS303 přesně pro baterie typu 18650. Spodní strana je vybavena precizně zpracovaným tlačítkem s kuličkovým ložiskem Slim Switch V2.1. Díky němu je spínání pohodlné i praktické zároveň. V horní části se nachází exkluzivní 510 závit s vyměnitelnou pojistkou, jež vás ochrání při případném zkratu jejím "přepálením" a tak okamžitým přerušením obvodu dříve, než by mohlo dojít k poškození zařízení či přímo explozi baterie. Můžete si tak bez starostí užít všechny výhody mechanického módu, aniž byste museli sáhnout po módu s ochranným čipem.

Nemusíte mít však obavy z čekání na novou pojistku, pokud již k jejímu přepálení dojde. V balení totiž kromě té, nacházející se přímo v módu, neleznete další čtyři. Budete mít nad jejich počtem neustále přehled a v případě potřeby jednoduše dokoupíte další dopředu.

Vlastnosti
Průměr: 22 mm
Délka: 90 mm

Obsah balení
1x Mechanický mód Gus Mod Rock Vision
5x Náhradní pojistka

Doplňkové parametry

Kategorie: Gus Mod
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.