EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

eLeaf eGo Clearomizer V3 (ICE) 2,4ohm

Kód: 2334/ELEAF/ICE/CLEAR Zvolte variantu
209 Kč –29 % 149 Kč / ks 123 Kč bez DPH
Barva:
Odpor:
Objem:
Náustek:
Tip:
Plnění:
Výroba ukončena
Legendární Vision eGo V2/V3 nebo ec-original ce5+ byl dlouhá léta stálicí mezi clearomizéry, ale jak jde vývoj elektronických cigaret kupředu, je třeba čas od času přejit na novější a lepší typy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

eLeaf eGo Clearomizer V3 (ICE)

Legendární Vision eGo V2/V3 nebo ec-original ce5+ byl dlouhá léta stálicí mezi clearomizéry, ale jak jde vývoj elektronických cigaret kupředu, je třeba čas od času přejit na novější a lepší typy. Plnohodnotnou náhradou za tento clearomizér je nyní novinka od eLeaf eGo Clearomizer V3.

Hlavní výhoda však přichází ve formě žhavících hlav. Na výběr máte hned dva typy. Díky prvnímu se s eGo V3 co nejvíce přiblížíte Vision V2/V3. Jedná se totiž o hlavu single coil (jedna spirálka) a s odporem 2,4Ω, více tak šetří vaši baterii, nespotřebuje tolik e-liquidu a i potahování se více blíží klasickému kouření. S druhým typem žhavící hlavy dostanete dual coil (dvojitou spirálku) s nižším odporem 1,8Ω. Tato hlava bude tvořit více páry a i chuť bude výraznější. Je tak jen na vás, jakou variantu zvolíte.

eLeaf eGo V3 clearomizér je skvělou náhradou za tolik populární Vision V2/V3 clearomizéry, kombinují v sobě moderní prvky s klasickými žhavícími hlavami, na které jste zvyklí.

Parametry:
Kapacita: 1,6ml - kulatý náustek - Baleno v krabičce Eleaf
Závit: eGoVýrobce: eLeaf

Jak doplňovat liquid?
Odšroubujte kulatý náustek z clearomizéru
Postranně do clearomizéru nalejte liquid, a to cca. 1,4 - 1,6ml
Žádný liquid NENALÉVEJTE do kovové trubičky uprostřed. Ta je určena pouze pro průchod vzduchu, kdyby se vám do trubičky přeci jen liquid dostal, clearomizér profoukněte
Našroubujte zpět náustek, ten neutahujte nijak silou
Počkejte 1-2 minuty než si knoty dostatečně nasají liquid, až poté začněte kouřit

Jak vyměnit žhavící spirálku?
Odšroubujte tubu (tělo) clearomizéru
Odšroubujte žhavící spirálku z kovové základny
Novou spirálku našroubujte zpět
Našroubujte tubu na základnu
UPOZORNĚNÍ! Doporučujeme používat pouze kvalitní liquid (Dekang, LIQUA, Joyetech), v případě použití jiných liquidů může dojít k poškození clearomizéru, případně horší kouřivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: ICE (Vision eGo V2/V3)
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.