Elektronická cigareta: Innokin Sceptre 2 Pod Kit (1400mAh)

Kód: 37701/RED
Tip
Značka: Innokin
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Nová verze oblíbeného Innokin Sceptre 2 má vylepšený přívod vzduchu, snazší výměnu žhavící hlavy a jednodušší ovládání. Osm barevných variant Innokin Sceptre 2 nabízí integrovanou baterii o skvělé kapacitě 1400mAh.

Detailní informace

Barva: Červená
Prodej ukončen | 37701/RED
599 Kč / ks
495 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nová verze oblíbeného Innokin Sceptre 2 má vylepšený přívod vzduchu, snazší výměnu žhavící hlavy a jednodušší ovládání. Osm barevných variant Innokin Sceptre 2 nabízí integrovanou baterii o skvělé kapacitě 1400mAh. A zatímco baterie zůstává stejná, rozměry e-cigarety se o něco zmenšily a Sceptre 2 je tak zase o trochu více kompaktnější. Nové se můžete také těšit na již standardní nabíjení pomocí praktického USB-C portu.

Innokin Sceptre 2 je vynikající volbou jak pro začínající vapery, tak pro zkušené uživatele. Nenabízí složité ovládání a displej, ale přesto si jednoduchým stisky tlačítka nastavíte výstupní výkon. Stejně tak je možné si uzpůsobit přívod vzduch páčku na boční straně e-cigarety a snadno si tak nastavit volnost potahu podle svých potřeb a podle použité žhavící hlavy. A přestože je Sceptre 2 vybaven tlačítkem, se kterým e-cigaretu zapnete, vypnete, nastavíte si režim žhavení a můžete s ním i vapovat, tak nechybí ani režim automatického žhavení, který při potahu začne automaticky tvořit páru a vy tak nemusíte během vapování nic držet.

V balení je kromě baterie a nabíjecího kabelu také pod, což je plastová nádržka s náustkem, která se plní e-liquidem a vkládá se do ní žhavící hlava. Pod nabízí objem až 3ml a hlavu po zašroubování do základny do podu jednoduše zasunete. V případě opotřebení spirálky nebo vaty uvnitř hlavy stačí vyměnit právě hlavu a ne celý pod. V sadě najdete dvě hlavy S Coil, jednu s odporem 0,6Ω pro potahy pusa-plíce, druhou hlavu pak s odporem 0,5Ω pro utažené potahy přímo do plic.

Obsah balení a parametry

1x Innokin Sceptre 2 baterie
1x Innokin Sceptre 2 pod
1x žhavící hlava S Coil 0,6Ω – předinstalovaná
1x žhavící hlava S Coil 0,5Ω
1x USB-C kabel

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Rozměry: 104mm x 28mm x 17mm
Objem: 3ml
Nastavitelný výkon: 12W / 13,5W
Výstupní napětí: 2,65V / 3,4V
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,4Ω-3,5Ω
Baterie: 1400mAh
Nabíjení: USB-C port
Kontakt: magnetický
Vapování: potahem / tlačítko

7689

Baterie a nabíjení

Konstrukce ze zinkové slitiny ukrývá integrovanou baterii o kapacitě 1400mAh, kterou snadno a rychle nabijete pomocí přiloženého USB-C kabelu. Barevný LED indikátor informuje o zbývající kapacitě baterie.

7690

Ovládání

Jediné tlačítko Vám stačí k ovládání celé e-cigaret. S jeho pomocí ji zapnete, vypnete, nastavíte úroveň žhavení a dokonce i vapujete. Sceptre 2 je navíc vybaveno automatickým systémem žhavení, takže pokud nechcete, tlačítko během vapování držet nemusíte.

7691

Pod

Plastová nádržka s náustkem nabízí objem až 3ml a plní se přes boční silikonovou krytku. Do podu se také vkládá žhavící hlava po našroubování do základny. Balení obsahuje dvě hlavy, jednu pro potahy pusa-plíce a jednu pro utažené potahy přímo do plic.

7692

Přívod vzduchu

Jednoduchou páčku si pohodlně přizpůsobíte přívod vzduchu podle svých potřeb a podle použité žhavící hlavy.

7693

Doplňkové parametry

Kategorie: Innokin
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží
? Barva produktu: Bílá, Černá, Červená, Fialová, Modrá, Šedá, Zelená
? Baterie interní: 1400mAh
? Kapacita Cartridge: 3ml
? Nabíjení USB: USB-C port 1A
? Odpor Atomizéru / Clearomizéru / Podu: 0,5ohm, 0,6ohm
? Podporovaný odpor VW: od 0,4ohm
? Výkon nastavitelný max: 13,5W
? Způsob vapování: MTL, RDL
Automatický potah: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto