Upozornění od 11.8 - do ... bude upravován vzhled eshopu a filtry - je toho hodně - Eshop bude upravován postupně. Děkujeme za pochopení

Joyetech eVic-VT VW - Záladní sada - 5000mAh Kód: 2542/BIL Zvolte variantu

Tip
Výrobce: Joyetech
2 199 Kč / ks 1 817,36 Kč bez DPH
Skladem DS - 24-48h
Joyetech opět posunuje hranice elektronických cigaret. Po módech VV (nastavování voltů) VW (nastavování wattů) se v poslední době objevilo několik zařízení s označením VT (nastavování teploty).

Související produkty

Detailní popis produktu

Joyetech opět posunuje hranice elektronických cigaret. Po módech VV (nastavování voltů) VW (nastavování wattů) se v poslední době objevilo několik zařízení s označením VT (nastavování teploty). A právě Joyetech nyní přichází se svým MODem, který nejen, že přináší oproti konkurenci řadu vylepšení, ale také je v současnosti nejlepším MODem s nastavitelnou teplotou na trhu.

Joyetech eVic-VT VW je funkcemi nabitý BOX MOD, který předčil všechna očekávání a svými vlastnostmi se jistě zařadí mezi nejlepší zařízení. Už jen kapacita baterie a rozměry eVic-VT VW můžou překvapit. Do tak malé krabičky se totiž podařilo dostat hned 5000mAh baterii. To je několikadenní výdrž na jedno nabití.

Joyetech eVic-VT VW však exceluje někde jinde. Umožňuje totiž použití hned tří různých módů. Tím prvním je klasický VW, který známe z ostatních e-cigaret. Ten je určen pro obyčejné kanthalové spirálky a je schopen dodat až 60W. Dále tu pak máme VT-Ti. To je mód, v němž se nastavuje teplota a je speciálně určen pro titanové spirálky. Nakonec pak VT-Ni. Opět teplotu nastavující mód, tentokrát však pro niklové spirálky.

Sami můžete vidět, že možností, jak si eVic-VT VW přizpůsobit svým potřebám je opravdu hodně. Teplotu lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C a její úpravou docílíte zcela netušeného podání chuti e-liquidu. To ale není vše, regulováním teploty také ovlivníte spotřebu náplně a výdrž baterie. S novým VT módem můžete dosáhnout až jednou tak delší výdrže baterie a jednou tak nižší spotřeby e-liquidu.

Není třeba se bát příliš složitého ovládání. Joyetech eVic-VT VW má na svém boku velký OLED displej, který vám zobrazí hned čtyři podstatné informace. Jednak na něm vidíte mód, v němž se zrovna nacházíte, a jednak výstupní výkon / napětí. Ukáže vám také odpor vaší spirálky – ten navíc dokáže uzamknout, takže si bude pamatovat její nastavení. A v neposlední řadě samozřejmě uvidíte i kapacitu své baterie. eVic-VT VW bude navíc zaznamenávat i vaše vapování. Spočítá vám tak, kolikrát jste si potáhli a jak dlouho jste potahovali. Tato nastavení lze navíc kdykoliv resetovat. Vše zvládnete pomocí jednoho tlačítka a rotačního kroužku ve vrchní části eVic-VT VW.

Chtěli byste snad ještě ušetřit trochu té baterie, nebo snad nechcete, aby neustále svítil na eVic-VT VW displej? K tomu pak slouží funkce Stealth, po jejíž aktivaci nebude během vapování displej svítit. Pro rychlou kontrolu nastavených hodnot pak stačí pouze jednou stisknout tlačítko a displej se vám na krátkou chvíli opět rozsvítí.

Joyetech je znám především svými kvalitními elektronickými cigaretami, ale také svými inovacemi, díky kterým se celý průmysl posouvá kupředu. Joyetech eVic-VT VW dokazuje tato tvrzení.

Upozornění: Pro kanthalové spirálky v rozmezí 0,25Ω-1Ω je maximální výstupní výkon 60W. Pro kathalové spirálky v rozmezí 0,15Ω-0,24Ω je maximální výstupní výkon 50W-55W.

Ideální výstupní výkon ve VT módu je 30W-60W.

VT mód podporuje odpor pouze do 1,0Ω. Pokud s eVic-VT použijete vyšší odpor, automaticky se přepne na VW mód.

Obsah balení:
1x Joyetech eVic-VT VW baterie – 5000mAh
1x micro USB kabel
1x silikonový obal
1x manuál

Parametry:
Rozměry: 47mm x 25,5mm x 85,6mm
Kapacita: 5000mAh
Módy: VT-Ti / VT-Ni / VW
Výstupní výkon: 1W-60W
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,0Ω pro VT módy / 0,15Ω-3,5Ω pro VW mód
Nastavitelná teplota: 100°C – 315°C

Výrobce: Joyetech

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky / životnost baterií 6-24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x