Upozornění od 11.8 - do ... bude upravován vzhled eshopu a filtry - je toho hodně - Eshop bude upravován postupně. Děkujeme za pochopení

Joyetech eVic-VTC Mini - samotný grip Kód: 2799/TYR Zvolte variantu

Tip
Výrobce: Joyetech
1 990 Kč –20 % 1 599 Kč / ks 1 321,49 Kč bez DPH
Skladem DS - 24-48h
Elektronický grip Joyetech eVic-VTC Mini s regulací teploty, slotem pro baterie 18650 a výkonem až 60W

 

Související produkty

Detailní popis produktu

Elektronický grip Joyetech eVic-VTC Mini
 
s regulací teploty, slotem pro baterie 18650 a výkonem až 60W

Po nedávno představeném gripu eVic-VT s nastavitelnou teplotou a gigantickou kapacitou baterie představuje Joyetech další zařízení z rodiny eVic. Tentokrát s názvem eVic-VTC Mini. Podívejte se, co přináší nového..
 
Nový elektronický grip eVic-VTC Mini je funkčně srovnatelný s předchozí verzí eVic-VT. Nabídne nám celkem tři různé módy pro vapování, vestavěný OLED displej, micro USB dobíjecí port a v neposlední řadě pak obrovský výkon 60W až 75W upgrade verzi s možností nastavení teploty.
 
Joyetech-eVic-VTC-Mini-simple-kit-text-1
 

Největší změnou jsou u nového eVicu rozměry, jejichž hodnoty oproti předchozí verzi výrazně klesly. Další inovací je absence baterie. V nové verzi eVic-VTC najdeme již pouze slot pro baterii typu 18650, což přináší jisté výhody pro velkou spoustu uživatelů. Jednak si může uživatel zvolit baterii dle vlastního uvážení, a jelikož baterie nevydrží věčně, po jejím opotřebení ji lze bez problémů vyměnit za novou a zařízení nadále používat.
Joyetech-eVic-VTC-Mini-simple-kit-text-2
 
Jak již bylo zmíněno v úvodu, nový eVic-VTC disponuje třemi módy použití. Mód s názvem VT-Ti je vhodný pro použití s titanovými spirálami a nabízí nám možnost regulace teploty v rozpětí 100°C - 315°C (200°F – 600°F), mód VT-Ni je vhodný pro použití s niklovými spirálami a rovněž lze nastavit teplotu žhavení (rozmezí je shodné jako u VT-Ti). Poslední mód s označením VW je klasický mód umožňující nastavení výstupního výkonu a je vhodný pro použití s klasickými kanthalovými spirálami. K zařízení je tak možné připojit prakticky jakýkoliv clearomizér.
Joyetech-eVic-VTC-Mini-simple-kit-text-3
 
Tato sada Joyetech eVic-VTC obsahuje pouze samotné tělo gripu bez clearomizéru a baterie. Zvolit si tak můžete jakýkoliv clearomizér z naší nabídky, doporučujeme ale nový Joyetech eGo ONE Mega VT, který je vhodný pro VT módy. Grip nabízíme také v sadě FULL, která již zmiňovaný clearomizér obsahuje.


Obsah balení:

1x Joyetech eVic-VTC Mini grip
1x USB dobíjecí kabel
1x návod k použití

Baterie není součástí balení.

Parametry:

Výstupní výkon 1 - 60 W
Kapacita baterie bez baterie (1x slot 18650) - až 3400 mAh
Odpor VT mód: 0.05 - 1.0 Ω. VW mód: 0.1 - 3.5 Ω
Rozměry 82 x 38,2 x 22,2 mm
Závit 510

Váha Modu je 120g bez baterie / Mod lze používat také při nabíjeni přes USB ! ALe pozor na vysoký výkon potřebujete USB s výstupem alespoň 2A , pro nižší výkony postačí méně.
Výrobce: Joyetech

 

 Joyetech přináší novou verzi firmwaru pro váš eVic-VTC Mini.

Joyetech eVic-VTC Mini nepřinesl jen menší rozměry a možnost vyměňovat baterie typu 18650, ale také upgradovatelnost firmwaru. Díky této funkci tak bude váš eVic-VTC Mini neustále v aktuální verzi.

Tuto funkci můžete využít už teď, protože Joyetech vydal pro eVic-VTC Mini nejnovější verzi firmwaru V1.10. V té se můžete těšit na nové rozhraní, které přidává zobrazení dynamického odporu a dynamického výstupního proudu.

K upgradu firmwaru použijte VT software a postupujte podle návodu:

1. Stáhněte si Update software a UpdateFirmware soubory zde. Tyto soubory rozbalte do stejné složky.

Steps-eVic-VTC-win_01

2. Spusťte program UpdateFirmware a zobrazí se vám následující okno.

Steps-eVic-VTC-win_02

3. Připojte svůj eVic-VTC Mini pomocí USB kabelu k počítači. V okně programu se vám zobrazí jméno zařízení, aktuální verze firmwaru a hardwaru. Tlačítko pro Update změní barvu na modrou.

Steps-eVic-VTC-win_03

4. Stiskněte tlačítko Update a vyberte soubor eVic_VTC_Mini_V1.10.bin

Steps-eVic-VTC-win_04

5. Po dokončení aktualizace stiskněte Ok.

Steps-eVic-VTC-win_05

6. Po úspěšně dokončené aktualizaci se v okně programu zobrazí aktuální verze Firmwaru jako 1.10. Stiskněte tlačítko Exit a odpojte svůj eVic-VTC Mini z počítače pro úplné dokončení.

Steps-eVic-VTC-win_06

Poznámka: Jestliže se během aktualizace objeví prázdná obrazovka, restartujte prosím upgrade nebo stiskněte minusové tlačítko na svém eVic-VTC Mini.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky / životnost baterií 6-24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.