EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Joyetech ProCore Remix RTA/RDA/Subohm Clearomizér

Kód: 10881/SILVER Zvolte variantu
1 099 Kč / ks 908 Kč bez DPH
Barva:
Můžeme doručit do:
24.7.2018 Zvolte variantu
Skladem

Joyetech je znám především svými jednoduchými e-cigaretami pro začátečníky, případně mody střední třídy, a je tak trochu překvapením, že přichází se svým prvním atomizérem pro motání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech je znám především svými jednoduchými e-cigaretami pro začátečníky, případně mody střední třídy, a je tak trochu překvapením, že přichází se svým prvním atomizérem pro motání. Nebyl by to však Joyetech, kdyby si pro nás nepřipravil něco speciálního. ProCore Remix toho umí mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát a jistě vás překvapí svou univerzálností.

Jedná se v podstatě o atomizér 3 v 1. Je totiž jen na vás, jestli ho budete používat jako RTA, RDA případně jako klasický nízkoodporový tank na tovární žhavící hlavy. Ano, ProCore Remix tohle vše umí a není vůbec složité si tank poskládat přesně tak, jak v danou chvíli chcete a potřebujete. Máte rádi tanky, kam si namotáte vlastní spirálky? Není problém, ProCore Remix nabízí jednoduchou základnu, kam si snadno umístíte dvě spirálky, nebo se speciálním blokem pouze jednu spirálku. Raději si e-liquid kapete? Stačí odšroubovat horní část, na základnu našroubovat kryt a to vše uzavřít skleněným tělem.

Pokud ale nemáte čas nebo chuť si motat vlastní spirálky, není nic jednoduššího než místo základny našroubovat ProC hlavu a pak máte na výběr, jestli zvolíte mini verzi s objemem 2ml, případně prodlouženou verzi s kapacitou až 4,5ml. To vše je doplněno o velmi jednoduchý systém horního plnění a spodní libovolně nastavitelný přívod vzduchu.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

RTA

Tank pro motání vlastních spirálek nabízí jednoduchou konstrukci. Na základnu stačí po nainstalování spirálek a vaty našroubovat komoru a na ní pak skleněné tělo s horní částí. Spodní přívody vzduchu zajišťují skvělou chuť a hodně páry. Základna má dostatek místa pro clapton spirálky a těšit se můžete také na praktické horní plnění.
2372

Přívod vzduchu

Ve všech variantách atomizéru je vám k dispozici spodní libovolně nastavitelný přívod vzduchu.
2377

Plnění

Stejný systém horního plnění jako u ProCore Aries. Horní část jednoduše odklopíte. Nemusíte nic šroubovat.
2376

Žhavící hlavy

Kromě již třech zmíněných hlav, které jsou součástí balení, jsou k dispozici ještě dvě. ProC2 se dvěma spirálkami a odporem 0,15Ω a ProC3 se třemi spirálkami a odporem 0,2Ω. Obě jsou určeny pro přímé potahování do plic.
2141
Nízkoodporový tank
S ProCore Remix si ale nemusíte pouze motat spirálky, použít můžete také tovární hlavy ProC. Prostě vyšroubujte základnu pro instalaci spirálek a našroubujte místo ní žhavící hlavu. Pak už je jen na vás, jaké sklo s horní částí použijete, ProCore Remix bude mít buď 2ml, nebo 4,5ml.
2374
Pro jednu spirálku
Chcete si ProCore Remix užít pouze s jednou spirálkou? Použijte speciální blok.
2375
 
RDA
Raději byste si e-liquid dokapávali přímo na vatu? Odšroubujte tělo s horní částí, komoru a našroubujte RDA kryt spolu se skleněným tělem a integrovaným náustkem. Rychlá a jednoduchá přestavba na kapací atomizér.
2373
RTA
Tank pro motání vlastních spirálek nabízí jednoduchou konstrukci. Na základnu stačí po nainstalování spirálek a vaty našroubovat komoru a na ní pak skleněné tělo s horní částí. Spodní přívody vzduchu zajišťují skvělou chuť a hodně páry. Základna má dostatek místa pro clapton spirálky a těšit se můžete také na praktické horní plnění.
2372

Obsah balení a parametry

1x ProCore Remix
1x prodloužený komín
1x skleněné tělo 2ml
1x RTA komora
1x RDA komora
1x RDA kryt
1x RTA/RDA základna
1x žhavící hlava ProC1 0,4Ω (40W-80W)
1x organická vata
2x předmotané clapton spirálky
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Průměr: 25mm
Kapacita: 2ml / 4,5ml
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel a sklo

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: ProCore Aries
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.