EC-original

Elektronický kotel pro vodní dýmku Kangerm E-Hookah M2 20ml

Kód: 25085
VIDEO
Značka: Kangerm
ZdarmaZdarma
21617 m2
2 499 Kč / ks 2 065 Kč bez DPH
Skladem DS - 24-48h
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Vychytaná elektronická náhrada kotle vodní dýmky s obrovským výkonem a tvorbou páry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato chytrá "transformační" sada promění velmi rychle kteroukoli vodní dýmku na plně elektronickou, nemusíte se jí tak vzdát a současně ji můžete oživit chutnými oblaky páry.

E-Hookah M2 je pokročilé zařízení, nahrazující u vodní dýmky současně kotel, tabák i uhlík. Díky tomu nabízí ještě lepší a čistější požitek ve chvílích s přáteli. Spínání je plně automatické a aktivuje se pouhým potažením, nenarušuje proto žádným způsobem rituál užívání vodní dýmky.

Nejvíce přelomové je však v produkcí páry, kde s přehledem překonává nejen hustotu kouře z vodní dýmky, ale rovněž i poráží konkurenční výrobky. K tomu je vybaveno obrovskou prosklenou nádrží o kapacitě až 20ml e-liquidu s horním plněním, neustále tak máte přehled o zbývající kapacitě e-liquidu a současně odpadá zdlouhavá manipulace s uhlíkem a výměnou tabáku, pouze sejmete horní krytku a nádržku doplníte. Nejen v nočních hodinách se pak hodí praktické barevné podsvícení nádržky, jehož barvu lze vybrat a kromě estetického působení pomáhá všímat si současné hladiny e-liquidu.

Oproti ostatním zařízením v této skupině je zde možnost přizpůsobení výstupního výkonu, zobrazeného na displeji. Velkou výhodou jsou tovární žhavící hlavy. Byly zvoleny hlavy atomizéru TFV12 z hlediska rozmanitosti, podporovaného výkonu i velké dostupnosti. Na výběr máte proto hned z několika druhů včetně RBA s motací základnou, mezi nimi rozhodně nebudete mít problém s nalezením optimálních pro váš vkus. Snadno se v této "dýmce" proto najdete nejen vy, ale rovněž vaši přátelé.

VLASTNOSTI

Rozsah výkonu: 5W - 200W
Kapacita nádržky: 20ml
Baterie: 2x 18650 (nejsou součástí balení)
OBSAH BALENÍ
1x Tělo elektronického kotle
1x Prosklená nádržka
1x Žhavící hlava
1x USB kabel
1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: KANGERM E-HOOKAH
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Kangerm M2 200w E-Hookah! | IndoorSmokers

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.