EC-original
Upozornění, v pondělí 28.09. - SVÁTEK - bude naše prodejna ZAVŘENA. Všechny objednávky vyřídíme v úterý 29.09. Děkujme za pochopení. Tým EC-ORIGINAL

Mechanický grip: Mechlyfe Arcless Mech Mod

Kód: 22001
1 499 Kč / ks 1 499 Kč bez DPH
Skladem DS - 24-48h
Můžeme doručit do:
1.10.2020
Mechanický grip Mechlyfe Arcless Mech Mod
 
- Minimalistické zpracování, podpora baterií 21700 a 20700, postříbřený kontakt tlačítka
 
Mechlyfe Arcless je nový mechanický grip vyrobený věhlasnou společností Mechlyfe a navržený známým recenzentem a popularizátorem vapingu AmbitionZ VapeR. Z jejich vzájemné spolupráce tak vzešel nádherný minimalistický grip vhodný pro pokročilé vapery a náročné uživatele, kteří očekávají naprosto bezproblémový chod mechanického zařízení a okamžitý náběh žhavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mod Mechlyfe Arcless disponuje také velmi kompaktními rozměry. Jeho délka činí jen 91 mm a průměr je potom 27 mm. Díky tomu si bude skvěle rozumět s velkou spoustou DIY atomizérů. Tělo modu je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi a nabídne mosazný rukávek s vroubkovaným povrchem pro pohodlný stisk a vapování v průběhu každodenního používání. Trubková konstrukce umožňuje pohodlný stisk do každé ruky, osloví proto celou škálu vaperů.
 
V jádru modu se potom ukrývá slot pro jednu baterii. Tento dokonale odizolovaný slot je možné osadit jednou baterií typu 21700, nebo 20700. Díky podpoře těchto nových baterií dosáhnete ohromujících výsledků a maximalizujete výstupní výkon. Lze samozřejmě použít také baterie 18650 s pomocí adaptéru, který se nachází v základním balení. Baterie je možné dobíjet pouze externě, mod neobsahuje USB konektor a jakoukoliv další elektroniku. Baterie 21700, 20700 a 18650 nejsou součástí balení a je nutné dokoupit je samostatně. Ve vrchní části modu se potom nachází hybridní závit typu 510 pro osazení modu vlastním atomizérem. Díky hybridnímu závitu je zajištěn přímý kontakt baterie s atomizérem, na základě toho dosáhnete jedinečné produkce páry a okamžité odezvy při žhavení.
 
Ve spodní části modu se nachází stylové spínací tlačítko pro snadné a středně tuhé spínání. Po odšroubování tohoto spodního tlačítka odhalíte jeho vnitřní část, která se skládá ze širokého postříbřeného měděného kontaktu pro bezproblémové spínání. Plocha tohoto tlačítka přesně ladí s plochou baterie a spínání je tak efektivnější, než kdykoliv předtím. Samotné spínací tlačítko si potom můžete vyměnit za náhradní tlačítko v průhledném akrylátovém provedení pro ještě stylovější vzhled zařízení. Mechlyfe Arcless je bezchybný mechanický grip, který splní všechna vaše očekávání. Nabídne nejen moderní a stylový vzhled, ale také kvalitní provedení součástek pro kvalitní spínání žhavení a minimalizaci poklesu napětí z baterie.
 
Upozornění:
Mechanické mody nejsou vhodné pro začátečníky. Při používání myslete na ohmův zákon a nikdy nepřetěžujte baterii příliš nízkým odporem nebo silným vybíjením. Může dojít k poškození baterie (není součástí balení). Mod nemá žádné ochrany baterie nebo atomizéru.
 
show_picture (6)
Parametry produktu:
 
Délka: 91 mm
Průměr: 27 mm
Baterie: 1x slot pro 21700 / 20700 / 18650 s adaptérem (baterie nejsou součástí balení)
Podporovaný odpor: podle baterie
Bezpečný odpor: od 0.15ohm s 20A baterií
Materiál: mosaz
Kontakt spínače: postříbřená měď
Závit: hybridní 510
Dobíjení: externí nabíječka
Dostupné barvy: černá
 
 
 
 
 
 
Minimalistické zpracování
 
Mod Mechlyfe Arcless byl vyroben ve spolupráci společností Mechlyfe a světoznámého recenzenta AmbitionZ VapeR. Z jejich spolupráce vzešel nádherný minimalistický mod s mosazným tělem a vroubkovaným povrchem rukojeti pro perfektní držení v každé ruce a příjemný zážitek z potahování. Délka modu činí jen 91 mm a průměr se zastavil na krásných 27 mm, jedná se tedy o skutečně kompaktní mechanický grip, který ocení všichni nároční uživatelé a pokročilí vapeři.
 
mechlyfe-arcless-desc-2
 
Postříbřený kontakt spínače
 
Ve spodní části modu se nachází spínací tlačítko. Po odšroubování tohoto spínače je možné nahlédnout na jeho vnitřní část, kterou tvoří postříbřený měděný kontakt pro perfektní vodivost a minimalizaci poklesu napětí během žhavení. Spínač pracuje velice efektivně a vždy dosáhnete vynikajících výsledků při žhavení a okamžité odezvy.

 

mechlyfe-arcless-desc-3

Kompatibilita s bateriemi 21700 a 20700
 
Uvnitř modu se nachází slot pro vložení baterie s izolátory pro perfektní chod zařízení. Mod Mechlyfe Arcless disponuje slotem pro nové baterie 21700 a 20700. Díky pohonu na tyto nové články dosáhnete ohromujících výkonů a stabilního provozu zařízení. Lze bez problému používat také baterie 18650, pro které je v balení připravena speciální redukce. Baterie nejsou součástí základního balení a je nutné dokoupit je samostatně.

 

mechlyfe-arcless-desc-4

 

Hybridní závit 510
 
Ve vrchní části modu se nachází hybridní závit typu 510 pro osazení modu atomizérem. Díky dutému hybridnímu závitu je zajištěn přímý kontakt mezi atomizérem a baterií, díky čemuž se dočkáte okamžité odezvy a bezproblémového fungování. K hybridnímu závitu doporučujeme používat atomizéry s dostatečně vystouplým centrpinem pro co nejoptimálnější fungování modu.

 

mechlyfe-arcless-desc-5

 

Obsah balení:
 
1x mechanický grip Mechlyfe Arcless                                                                                          mechlyfe-arcless-desc-7
1x adaptér pro baterii 18650
1x servisní sada (pružinka, náhradní akrylátové spínací tlačítko, náhradní kontakt)
 
* Balení neobsahuje baterie 21700, 20700 a 18650.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechlyfe
Záruka: 2 roky

Arcless 21700 Mech Mod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.