EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Clearomizér Eleaf Melo 2 Sub-ohm 4,5ml

Kód: 2885/ST Zvolte variantu
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH
Barva:
Můžeme doručit do:
25.7.2018 Zvolte variantu
Skladem DS - 24-48h

Vylepšená verze původního tanku Melo se poprvé objevila v sadě s iStick TC60W, ale Melo 2 lze samozřejmě zakoupit také samostatně. Tento velký nízkoodporový tank překvapí svou jednoduchostí a rozmanitostí žhavících hlav. Hlavní výhodou je vrchní plnění !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšená verze původního tanku Melo se poprvé objevila v sadě s iStick TC60W, ale Melo 2 lze samozřejmě zakoupit také samostatně. Tento velký nízkoodporový tank překvapí svou jednoduchostí a rozmanitostí žhavících hlav.

S kapacitou až 4,5ml se Melo 2 vyrobený z kombinace nerezové oceli a Pyrexu řadí mezi ty větší tanky. Nebudete se tak muset starat o časté plnění e-liquidu. A v případě, že je potřeba náplň doplnit, Melo 2 má pro vás jeden z nejpohodlnějších systémů horního / bočního plnění, který je v současnosti k dostání. Tank stačí lehce naklonit na bok, pootočit vrchní částí a odkryje se vám velký prostor pro plnění. Jednodušší už to skutečně být nemůže.

Melo 2 je také plně rozebíratelným tankem. Vyšroubovat lze samozřejmě základna, se kterou ovládáte přívod vzduchu a tím takové ovlivníte množství páry a sílu potahu. Vyjmout lze i Pyrexové sklíčko a díky tomu tak můžete vyměnit silikonové kroužky, kterou jsou součástí balení.

Díky široké nabídce žhavících hlav je možné Melo 2 použít s celou řadou zařízení. Na výběr máte kanthalové hlavy s odporem 0,3Ω a 0,5Ω a také hlavy, které využijete s režimem nastavování teploty. K dostání je totiž jak niklová hlava s odporem 0,15Ω, tak titanová hlava s odporem 0,5Ω.

Hledáte-li jednoduchý a hlavně všestranný nízkoodporový tank nejen s kanthalovými, ale také s niklovými a titanovými hlavami, je pro vás Melo 2 jako dělaný. Extrémně pohodlné plnění, skvělá chuť ze žhavících hlav s organickou vatou a perfektní tvorba páry, dělá z tohoto tanku skvělou volbu.

Upozornění: Ne každý GRIP je schopen pracovat s tak nízkým odporem. Pro správné fungování proto zvolte správnou baterii / GRIP.
Ne každý GRIP je schopen pracovat s niklovými a titanovými hlavami. Pro správné fungování proto zvolte správnou baterii / GRIP.

Obsah balení:
1x Melo 2 náustek
1x Melo 2 tělo
1x EC žhavící hlava 0,5Ω (kanthal)
1x EC TC-Ni žhavící hlava 0,15Ω (Ni200)
1x EC TC-Ti žhavící hlava 0,5Ω (titan)
1x Melo 2 základna
4x silikonové těsnící kroužky (2x červený, 2x modrý)

Parametry:
Průměr: 22,3mm
Délka: 67,3mm
Kapacita: 4,5ml
Závit: 510
Odpor žhavících hlav: EC 0,3Ω, EC 0,5Ω, EC TC-Ni 0,15Ω a EC TC-Ti 0,5Ω

Výrobce: eLeaf

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. Položte Melo 2 tank na bok.
2. Otočte vrchní částí Melo 2 tanku tak, aby se odkrylo místo pro plnění.
3. Naplňte tank e-liquidem. Neplňte však tank zcela plný. 
4. Otočte vrchní částí Melo 2 tanku tak, aby se prostor pro plnění opět uzavřel.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. Melo 2 tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět. 
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

TIP: Doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu uvnitř nové žhavící hlavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Melo
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.