EC-original

GRIP SMOKJOY GOTTA GOD 3500mAh

Kód: 12489/RED
Vystaveno ve vitríně
Značka: Smokjoy
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH

Zvolte variantu

SMOKJOY GOTTA GOD je bateriový mod s integrovanou baterií. Osvojuje si ale díky provedení styl mechanických modů, také okamžitý náběh žhavení, nebo vysoký výkon. Mimo stylový design nabídne rovněž slušnou kapacitu integrované baterie.
 

Detailní informace

Barva: Červená
Skladem DS - 24-48h | 12489/RED
Můžeme doručit do: 27.2.2020
999 Kč / ks
826 Kč bez DPH
Barva: Duhová
Vyprodáno | 12489/RAINBOW
999 Kč / ks
826 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

SMOKJOY GOTTA GOD je bateriový mod s integrovanou baterií. Osvojuje si ale díky provedení styl mechanických modů, také okamžitý náběh žhavení, nebo vysoký výkon. Mimo stylový design nabídne rovněž slušnou kapacitu integrované baterie.
 
Kvalitní dilenské zpracování je u mechanických gripů samozřejmostí. Nejinak tomu je i v případě SMOKJOY GOTTA GOD. Broušené tělo působí robustním, ale zároveň stylovým dojmem. Ve spodní části se nachází velké žhavící tlačítko. Mod funguje na standardní režim výstupního napětí z baterie. Ve vrchní části se nachází kroužek s integrovanou LED diodou, která znázorňuje aktuální stav nabití baterie při stisku žhavícího tlačítka. Neustále tak budete mít přehled o stavu své baterie. Zajímavostí je režim "dry burning." Pokud třikrát rychle za sebou stisknete regulační tlačítko, spustíte automatický režim žhavení, který běží po dobu deseti vteřin.
 
Praktické jsou i rozměry. Délka celého modu je 88 mm. Průměr potom 24,5 mm. Mod je kompatibilní s atomizéry a clearomizéry se závitem 510. Doporučujeme však používat spirálky s odporem větším než 0,15 ohm. Na výběr máte tři různá provedení. Standardní černá, stylová červená a nebo duhová barva.
 
gotta-god-desc-1Obsah balení a parametry
 
1x Bateriový mod SMOKJOY GOTTA GOD
1x uživatelský manuál 
 
Typ modu:  bateriový mod s ochranou podbití - až 120W
Průměr: 24,5 mm
Délka modu: 88 mm
Baterie: integrovaná 3500mAh
Podporovaný odpor: podle baterie, minimálně 0,15 ohm
Bezpečný odpor: od 0.15ohm
Výstupní napětí: 3.5 - 4.2 V - baypass - bez regulace
Výstupní výkon: 30 - 120 W ( dle odporu a kapacity baterie )
Závit: 510
 
 
 
 
 
 
 
gotta-god-desc-2Broušená povrchová úprava
 
Doslova vybroušený design - tím se může pyšnit tento úchvatný mechanický grip. Do detailu promyšlené prvky z něj dělají naprosto jedinečný designový kousek do vaší sbírky. Na výběr máte tři skvělá barevná provedení.

 

 

 

 

 

 

 

gotta-god-desc-4
 
 
Integrovaná baterie
 
GOTTA GOD je bateriový mod s vestavěnou baterií. Tato baterie nabízí kapacitu až 3500 mAh. Na nějakou dobu vám tedy bez problému vydrží. Mod je opatřen indikací stavu baterie. Ve vrchní části se nachází barevná LED dioda, která znázorňuje aktuální stav baterie při stisknutí žhavícího tlačítka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gotta-god-desc-3
 
 
Velké žhavící tlačítko
 
Jak je tomu u mechanických gripů zvykem, jsou vybaveny velkým žhavícím tlačítkem ve spodní části. Nejinak tomu je i v případě tohoto modu. Pohodlné žhavící tlačítko ve spodní části se velice snadno tiskne a vapování tak bude ještě o něco jednodušší.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gotta-god-desc-6
 
Vysoký výkon
 
Grip GOTTA GOD zajistí vždy přesné žhavení a vysoký výkon. Díky tomu dosáhnete skvělých výsledků zejména při tvorbě páry, která je určena pro výrobu vape triků. Mimo používání pro trickery si však užijete vapování z tohoto modu i při přímém potahování rovnou do plic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smokjoy
Záruka: 2 roky / životnost baterií 6-24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.