EC-original

Vaporesso TARGET VTC sada s Ceramic cCELL tankem

Kód: 3183/WHITE Zvolte variantu
Tip VIDEO CZ
Výrobce: Vaporesso
2 399 Kč / ks 1 983 Kč bez DPH
Barva:
Výroba ukončena

Zcela nový hráč na trhu Vaporesso se nám představuje se svým netradičně zpracovaným MODem a tankem využívajícím nové speciální cCELL žhavící hlavy. Navíc Clearomizer má kompatibilní hlavy s Atlantisem / Tritonem ( velký )

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už na první pohled je vidět, že před vám nestojí klasický BOX MOD, ale ergonomicky tvarovaný GRIP, který více než jakýkoliv jiný MOD připomíná spíše joystick. Parametry však odpovídá všem moderním zařízením a očekávat tak můžete výkon až 75W, režim nastavování teploty a podporu niklových spirálek. Žhavící hlavy můžete používat již s odporem začínajícím na 0,15Ω.

V sadě navíc naleznete Target nízkoodporový tank se skleněným tělem a s ovládáním přívodu vzduchu. Velkou výhodou tohoto tanku je univerzálnost žhavících hlav. Ty jsou totiž stejné jako u Aspire Atlantis a Triton tanků, takže výběr hlav, odporů a typů spirálek máte skutečně široký. Tato sada obsahuje dvě cCELL hlavy, jednu kanthalovou s odporem 0,9Ω a druhou niklovou s odporem 0,2Ω. Vyzkoušet si tak budete moci oba dva druhy hlav v obou režimech.

Vaporesso i přesto přichází se svými vlastními hlavami, jenž nesou označení cCELL. Od běžných žhavících hlav se liší použitím keramiky, ve které je uložena spirálka, vše je navíc obaleno organickou vatou, což v kombinace se zmíněnou keramikou dokáže vyprodukovat skutečně čistou chuť e-liquidu.

Target BOX MOD pracuje na jednu baterii typu 18650, kterou můžete navíc kdykoliv vyměnit, což je díky magnetickému kryt velmi jednoduché a rychlé. Nabíjení také extrémně pohodlné, a to díkymicro USB portu vespod zařízení.

Vaporesso přichází s originálním MODem, jehož parametry a výkon se zcela bez problému vyrovná konkurenci. V sadě navíc dostanete nízkoodporový tank se zcela novým typem žhavících hlav.

INFO : Hlavy nejsou kompletně z keramiky, pouze po obvodu, nekouří to špatně ale doporučujeme používat hlavy z tritonu od ASPIRE

Obsah balení:
1x Target Tank a žhavící hlava kanthal 0,9Ω
1x Target 75W BOX MOD
1x náhradní žhavící hlava Ni200 cCELL 0,2Ω
1x micro USB kabel

Parametry Ceramic cCELL Tanku:
Délka: 62mm
Průměr: 22mm
Objem: 3,5ml

Parametry Target Box Modu:
Rozměry: 92mm x 48mm x 27mm
Nastavitelný výkon: 5W-75W
Nastavitelná teplota: 150°C-315°C (300°F-600°F)
Podporovaný odpor: od 0,15Ω
Baterie: 18650 (alespoň 20A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: Zinková slitina a nerezová ocel

Baterie není součástí balení.

Výrobce: Vaporesso

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. Target Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). 3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:

1. Target Tank otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu.
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět.
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Target
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Představení setu Vaporesso Target 75VTC (CZ)

Target 75VTC w Ceramic Coils by Vaporesso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.