EC-original

LOST VAPE THERION DNA75C - TC MOD Kód: 10245/DARK BROWN/SILVER 10245/OCEAN RAINBOW/SILVER 10245/ELEPHANT BLACK/SILVER 10245/CRACKED BROWN/SILVER Zvolte variantu

ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
DNA75C 01
4 499 Kč / ks 4 699 Kč / ks 4 499 Kč / ks 4 499 Kč / ks od 4 499 Kč / ks 3 718 Kč bez DPH 3 883 Kč bez DPH 3 718 Kč bez DPH 3 718 Kč bez DPH od 3 718 Kč bez DPH
Barva:
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Nově ve verzi s DNA75C - plně modifikovatelný barevný displej

Luxusní Mod s DNA75C pro náročné od Lost Vape . Kryt na baterie je potažen pravou kůží ( je vhodná impregnace - v případě neošetření vhodným způsobem může dojiít k poškožení kůže ! ) a tím dodává modu mnohem luxusnější vzhled.Čip pro elektronické cigarety s označením DNA75C je v současné době jedním z nejpropracovanější a nejpoužívanějších.

Prosím neptejte se na dostupnost různých barev - je jich mnoho a budou postupně ( které budou k dispozici od dodavatele) naskladněny.

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu


Čip pro elektronické cigarety s označením DNA75C je v současné době jedním z nejpropracovanější a nejpoužívanějších a MODů s tímto čipem je mnoho, každý má svoje pro a proti, některé jsou na 18650 baterie, jiné mají baterie zabudované, ale až doposud neexistovalo DNA75C zařízení, které by dokázalo využít hned dvě 18650 baterie a tím tak dodat neskutečný výkon a kapacitu pro vapování po celý den na vysoký výkon.
 
Nový čip DNA75C - tato nová verze má luxusní barevný displej, který si můžete upravit dle svých představ pomocí software escribe (pouze anglicky).více na fotografiích

LOST VAPE THERION MOD je kolaborací společnosti LOST VAPE. Jak už bylo napsáno, baterie potřebuje LOST VAPE THERION hned dva. Články 18650 jsou zapojeny paralelně. LOST VAPE THERION podává ohromný výkon a řadí se mezi ty nejlepší MODy v této kategorii na trhu.

Baterie najdete za snadno dostupným magnetickým krytem. Ten pevně doléhá na tělo MODu a nikde se nic nehýbe, ani nechrastí. K nabíjení můžete použít jak externí nabíječku, tak micro USB port vespod zařízení. Díky DNA75 čipu lze LOST VAPE THERION také připojit k počítači a provádět upgrade firmwaru, všemožná nastavení, úpravy profilů, kterých má LOST VAPE THERION až osm, personalizaci celého zařízení, kdy si můžete zcela přizpůsobit veškerá upozornění a hlášení MODu. Aplikace EScribe dodává už tak komplexnímu zařízení punc jedinečnosti a LOST VAPE THERION ve spojení s čipem DNA75 nemá v současnosti konkurenci.

LOST VAPE THERION má dva základní režimy. Prvním je klasický výkon (VW). Ten lze nastavit od 1W do 75W. Druhým je režim teplotní (TC) a zde si nastavíte 100°C-300°C. Teplotní režim slouží pro niklové žhavící spirálky (Ni200) titanium a SS , pro další typy spirálek v teplotním režimu je třeba v aplikaci EScribe nahrát profil materiálu (CSV soubor) nebo manuálně nastavit teplotní koeficient odporu materiálu žhavící spirálky.
 


Špičkové materiály nemá LOST VAPE THERION  jen uvnitř, ale také zvenku. Celá konstrukce je svým tvarem unikátní a skvěle padne do ruky. Perfektně se tak drží a ovládá. Nahoře se nachází zapuštěný 510 závit vyrobený z nerezové oceli a má odpružený kontakt. Nebudete tak mít sebemenší problém s jakýmkoliv tankem, který na LOST VAPE THERION našroubujete.Tím že je závit ve středu modu , nebudete mít problém nasadit široké atomizéry .

LOST VAPE THERION je průlomovým MODem, který nejenže maximálně využívá potenciál DNA75C čipu, ale také je prvním podobným zařízením na dvě baterie 18650, díky čemuž vydrží vapování mnohem déle než s jednou baterií.

Obsah balení:
1x LOST VAPE THERION
1x micro USB kabel

Parametry:
Rozměry: 90mm x 27mm x 54mm
Režimy: VW (výkon) / TC (teplota)
Nastavitelný výkon: 1W-75W
Nastavitelná teplota: 100°C-300°C (200°F-600°F)
Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) - není součástí
Displej: Barevný velký displej - plně modifikovatelný
Závit: 510 z nerezové oceli
Materiál modu zinková slitina
Váha samotného modu bez baterií - 199gBaterie nejsou součástí balení.

Výrobce: LOST VAPE

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky

Lost Vape Therion DNA75C - DNA Color Screen - VapnFagan

Therion DNA75C By Lost Vape - First look-- Color Screen - Mike Vapes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.