EC-original

Upozornění - Padělky

Informace Upozornění - Padělky na které výrobky si dávat pozor.

23.7.2015

Tak už tu máme první ASPIRE TRITON PADĚLKY ! NEPOZNÁTE ROZDÍL ! KONTROLUJTE ČÍSLA !

PADELEK TRITON

22.5.2015

Mnoho padělků ( neboli klony ale v mnohem nižší kvalitě ) se hrne z chiny,  pozor na to kde co kupujete !!!

padelky 2 web

12.12.2014

Tak už tu máme padělky ATLANTISU od ASPIRE - Nabízí se i náhradní hlavy 0,8ohm a 1,0ohm . Upozorňujeme že jejich kvalita je hrozná !

JIž jsou i padělky které mají krabičku jako originál !! ověřujte kody pro originalitu.

Dále pokud někdo nabízí jiné odpory než my (0,5ohm)  je jasné že nabízí i padělky atlantisu !!!

copy 1

22.8.2014

Takhle vypadaji padělky aspire baterií

padelek aspire

20.8.2014

Sotva byli do prodeje nasazeny nové baterie ASPIRE už se hrnou padělky - pozor na ně !

clone1

 

8.5.2014 -Foto padělků VISION SPINNER II !!! - rozdíl tohoto padělku oproti originálu je vidět jasně. Písmo na baterii je tmavší a spodek i vrch baterie je stříbrný - u padělku

Toto je original

Padělek

 

 

Další padělky - Spinner 2 - ty už mají tmavý vrch i spodek

 

1.5.2014

Tak výrobci se začínají sami bránit proti padělkům,  jako první začal JOYETECH (ten jsme brali automaticky), INNOKIN pak KANGER TECH, ASPIRE a další je VISION .Na stránkách je možnost ověřit originalitu dle kodu na obalech výrobku - neplatí pro všechny výrobky  ale rozhodně bude tento postup ověření přibívat i pro další výrobky. Kliknutím na obrázek daného výrobce se dostanete na stránky pro ověření originality.

25.4.2014

Vzhledem k tomu že padělky se rozšiřují neuveřtelně rychle, rozhodli jsme se že některé výrobky od našich dodavatelů v CZ , stáhneme z prodeje dokud nebude ověřen původ. Je velmi smutné že to tak v dnešní době je ale prodejci by se sami měli zamyslet nad tím zda prodávat padělky kvalitních výrobků a tím poškozovat dobré jméno dané značky a nebo kupovat kvalitní výrobky daných výrobců (hodně prodejců ani neví, zda je daný výrobek padělek či nikoliv - pokud si nejste jisti můžete se obrátit na Nás pro ověření originality). Toto velmi poškozuje dobré jméno vapingu a s tím spojenou kvalitu vapingu. Pokud budou mezi námi takový, kteří na to nehledí (pouze na výdělek) budeme bojovat za originalitu a jejich značení u výrobce - Nyní řešíme s ASPIRE značení kodem na všechny výrobky ale je to dlouha cesta k tomuto kroku, jelikož je velmi náročné vše označit zvlášt. Doufejme že k tomuto kroku bude přistoupeno co nejdříve..

Tento problém se týká clearomizéru renomovaných značek. ( Klony DIY a GRIPY je jiná kategorie kvuli přehnaným cenám originálu - tam se toho moc pokazit nedá :)) )

Nejznámější padělatel je MICROCIG - ti nabízejí nautilus také ale je to padělek ! a nejen to ..

Za Vaping

Tým EC-ORIGINAL

18.4.2014

Velké upozornění na padělky ASPIRE produktů !!!!

Dokonce se začali dělat padělky i nautilusu !!! - foto

 

Na těchto oficiálních stránkách ASPIRE - www.aspirecig.com

Si ověříte zda máte originál NAUTILUS či nikoliv.

Týká se hlavně náhradních hlav -  padělky jsou tak dokonalé že na pohled to nepoznáte , označení je jak na originálu  ale uvnitř není kvalta knotu tak jak je v originále .Chutove jsou horší a nevydrží dlouho.

Proto důrazně upozornujeme pokud někde bude cena podezřele nízká bude se jednat zřejmě o padělek.

My nakupujeme přímo od výrobce - ručíme za kvalitu

 

13.3.2014 - Testujeme nové vzorky colinss - uvidíme zda se něco nezměnilo. - Tak bohužel nic se nezměnilo liquidy jsou pořád stejné.

8.3.2014

Upozornujeme na tyto liquidy značky Colinss (výroba polsko) - Vypadají na pohled super i balení je velmi hezké ALE

  • My jsme tyto liquidy testovali v prosinci 2013 - a ani jsme je do nabídky nedávali ale vzhledem k tomu že se i tak rozšiřují dále ( upozornovali jsme na  problém níže popsaný distributora ) , rozhodli jsme se že na ně upozorníme.
  • Takové liquidy rozhodně do naší nabídky nikdy nedáme. Tyto liquidy nedoporučujeme  , ačkoliv maji dobrou chut ( některé tabákové ) ,tak totálně zanáší spirálky - knoty. Již po první nádržce liquid ztmavne a po třetí nádržce (1,5ml)  je v clearomizéru liquid tak tmavý že  už se to nedá kouřit. Takže je nutné vyměnit hlavu ( spirálku). Liquidy obsahuji něco co tento problém způsobuje.
  • Na stránkách výrobce je tento problém popsán že je to  normální - Pardon ale to rozhodně teda normální není - Hangsen,Joyetech,Dekang a Liqua s tímto problém rozhodně nemá .

 

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.