EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

EC-ORIGINAL eGo/eGo-T/eGo-C nabíječka do USB

Kód: 1987/ERN/NAB/DC/USB/DC Zvolte variantu
129 Kč / ks 107 Kč bez DPH
Vyprodáno
Barva:
Kategorie:
Model:
Vstup:
Výstup:
EC-ORIGINAL Náhradní USB nabíječka pro modely eGo. Speciálně vyrobeno pro baterie s kapacitou nad 1300mAh - ideální pro nabití 100% VISION baterii a EC-ORIGINAL baterii spinner nebo twist

Detailní informace

Detailní popis produktu

EC-ORIGINAL eGo/eGo-T/eGo-C nabíječka do USB

Náhradní USB nabíječka pro modely eGo. Řídící elektronika pro vysoké kapacity baterii eGo ! A NEJEN PRO NĚ . Nabíječka je speciálně vyrobena pro EC-ORIGINAL s certifikací napětí. Mnohé usb nabíječky toto nemají a pokud chceme nabít na 100% baterii, je  nabíječka USB EC-ORIGINAL tou správnou volbou. Bez problému zvládá 100% nabití i s USB počítače či notebooku ( nabíjí déle, do uplného nabití ) .

Upozornění : Nabíječka dobíjí i pokud se zdá ,že baterie indikuje plné nabití - některé baterie špatně vyhodnocují stav nabití. Proto pokud bude svítít nabíječka červeně - pořád nabíjí ! ( problikává červená a zelená led - to indikuje, že nabíjí ).  Pokud se změní na zelenou, baterie je na  100% nabita. Mnoho nabíječek toto neumí. Návody nabití nadvakrát apod, je opravdu obtížné. EC-ORIGINAL nabíječka toto řeší jedním nabitím do plné kapacity baterie. :)))

  Touto nabíječkou není možné dobíjet cigaretu Joyetech a jim podobným  510!

Parametry:
Vstup: DC 5V, 500mA
Výstup: DC 4.2V, 420mA

Pomocí této nabíječky mohou být dobíjeny pouze baterie eGo (a eGo-T, eGo-C...), při použití s bateriemi 510(510-T) by mohlo dojít k jejich zničení. Nabíječka je ukončena USB konektorem pro nabíjení z počítače, případně při použití s adaptérem lze nabíjet i ze zásuvky nebo v automobilu.

Výrobce: EC-ORIGINAL

Doplňkové parametry

Kategorie: USB nabíječky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.