EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Vandy Vape KYLIN RTA Atomizer RAINBOW EDICE

Kód: 10380/RAINBOW Zvolte variantu
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Barva:
Můžeme doručit do:
19.7.2018 Zvolte variantu
Skladem DS - 24-48h

Speciální DUHOVÁ edice KYLIN RTA - velmi zajímavý a bohatě vybavený atomizer od VANDY VAPE

Detailní informace

Detailní popis produktu

KYLIN RTA tank na jednu spirálku nebo dvě spirálky od VANDY VAPE. Průměr základny je 24mm o objemu 2ml nebo 6ml a to díky speciálnímu adaptéru, pomocí kterého zvětšíte kapacitu ze základních 3ml na úctyhodných 6ml.

Základna typu post less nabízí spoustu místa pro dvě velké spirálky. Každá má svůj vlastní spodní i boční přívod vzduchu a vy tak můžete očekávat excelentní podání chuti. Kontakty pro instalaci spirálek jsou zabudovány přímo v základně a jsou dostatečně široké. Větší jsou také přívody e-liquidu, díky kterým KYLIN  RTA  zvládá bez problému zásobovat vatu.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

7_1

Obsah balení a parametry

1x KYLIN RTA  2ml
1x skleněné tělo 6ml
1x 6ml adaptér
1x horní část pro plnění
1x imbus klíč
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 48mm x 2mm (2ml verze)
Průměr základny 24mm

Kapacita: 2ml / 6ml
Závit: 510

Základna

Nová základna na dvě spirálky. Kontakty jsou skryty přímo v základně. Spirálky mají unikátní přívody vzduchu, které ofukují spirálky nejen zespodu ale také zboku, což zaručuje výjimečné podání chuti a skvělou tvorbu páry. Přívody e-liquidu jsou schopny zásobovat vatu i na vyšší výkony.
1_13

  Detail proudění vzduchu

 
2_1

  Konstrukce

KYLIN RTA lze snadno rozložit na jednotlivé díly. Bez problému tak můžete oddělit základnu od komory, skleněného těla a horní části. Na komín komory je také možné našroubovat speciální adaptér a za pomocí větší skleněného těla navýšit kapacitu tanku na 6ml.
8_1

  Plnění

Pro naplnění stačí odšroubovat horní část tanku s náustkem. Během plnění doporučujeme přidržovat skleněné tělo, protože drží pouze na těsnícím kroužku.
6_2
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vandy Vape
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Kylin RTA By Vandy Vape! Unbeatable Flavor?!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

logo 1

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.