EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

Set e-cigarety VapeGear Prodigy - 1000mAh

Kód: 2432/PRODIGY/BLACK 2432/PRODIGY/SILVER Zvolte variantu
Tip
Výrobce: VapeGear
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH
Barva Baterie:
Kapacita Baterie:
Můžeme doručit do:
17.7.2018 - Zvolte variantu
Skladem Výroba ukončena Zvolte variantu
Doporučujeme ! Základní sada elektronické cigarety určená pro nováčky i pokročitější e-kuřáky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set e-cigarety VapeGear Prodigy - 1000mAh

Nejnovější sada elektronické cigarety s logem VapeGear se skládá z jedné kompletní e-cigarety – tedy baterie a clearomizéru – a USB nabíječky.

Klasická VapeGear eGo baterie o kapacitě 1000mAh postačí i silnějším kuřákům na jedno nabití po celý den. Jedná se o velice kvalitní baterii, kterou lze pomoci pěti rychlých stisknutí tlačítka uzamknout / odemknout, a tak zabránit v případě nošení v kapse nechtěnému žhavení.

Velmi šikovnou a praktickou funkcí VapeGear baterie je i jednoduchý ukazatel postupného vybíjeníbaterie. Podsvícené tlačítko mění barvu podle toho, v jakém stavu vybití se vaše baterie právě nachází. Jestliže je nabitá z více než 50%, tlačítko bude svítit bíle. Při 50%-10% se rozsvítí světle modře. A těsně před vybitím pak tmavě modře.

Baterie má navíc i funkci UPGRADE. Díky této funkci přepnete baterii do režimu vyššího (variabilního) napětí. Pro přepnutí stačí baterii uzamknout a poté podržet tlačítko do té doby, než oranžově zabliká. Jakmile baterii odemknete, tlačítko bude po stisknutí svítit již pouze oranžově, výstupní napětí baterie se zvýší a bude tak více žhavit spirálku a rychleji odpařovat e-liquid – bude tedy tvořit více páry.

V sadě VapeGear se navíc nachází zcela nový typ clearomizéru. Jedná se o VapeGear Prodigy clearomizér, jehož tělo je tvořeno hned dvěma vrstvami, díky kterým si užijete ještě lepší podání chuti a získáte větší odolnost.

První a vnitřní vrstvu tvoří Pyrex. Speciální tvrzené sklo, které uvidíte hlavně u dražších clearomizérů a tanků. Pyrexové sklo se vyznačuje naprosto skvělým podáním čisté chuti, jenž se s běžnými plastovými clearomizéry nedá vůbec srovnat. Druhá vrstva je už plastová, ale je vnější, získáváte tak další extra prvek ochrany proti mechanickému poškození těla clearomizéru. Zbytek celé konstrukce, do níž je tělo zasazeno, pak tvoří kvalitní nerezová ocel.

Uvnitř clearomizéru najdete nejnovější žhavící hlavy od společnosti Aspire. Jedná se o tzv. BVC hlavy – tedy žhavící hlavy s vertikální spirálkou. Ty mají oproti předchozím systémům hned několik výhod. K odpařování e-liquidu používají pouze jednu spirálku, takže šetří vaši baterii a snižuje její spotřebu. Nedošlo však ke snížení tvorby páry, ta naopak zase trochu narostla a díky vertikální spirálce se zlepšilo i celkové podání chuti e-liquidu.

Závěrem je třeba ještě vyzdvihnout náustek. Pro někoho možná maličkost, ale pro mnohé důležitý prvek každého clearomizéru. VapeGear Prodigy přichází s plochým plastovým 510 náustkem. Ten nejenže skvěle sedí a nijak se neviklá, ale zároveň je velice příjemný do úst. Samozřejmě je možné náustek vyměnit za kterýkoliv jiný 510 náustek.

Parametry clearomizéru:
Délka: 74,5mm
Průměr: 14,5mm
Kapacita: 2ml
Závit: eGo
Materiály: Nerezová ocel, Pyrex, plast

Parametry baterie:
Délka: 98mm
Průměr: 14mm
Kapacita: 1000mAh
Závit: eGo / 510

Výrobce: VapeGear

Instrukce pro plnění e-liquidu:
1. VapeGear Prodigy clearomizér otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 
2. Doplňte e-liquid – nikdy více, než je hranice prostřední trubičky (ta je určena na průchod vzduchu). 3. Základnu našroubujte zpět. 
4. Před použitím doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem. 

Instrukce pro výměnu žhavící hlavy:
1. VapeGear Prodigy clearomizér otočte náustkem dolů a odšroubujte spodní základnu. 
2. Ze základny vyšroubujte starou žhavící hlavu a našroubujte novou (dbejte na to, aby byla žhavící hlava na základně vždy řádně dotažená).
3. Základnu našroubujte zpět. 
4. Před použití s novou žhavící hlavou doporučujeme vždy několik minut počkat, aby se žhavící hlava stačila nasáknout e-liquidem. 

Tipy pro údržbu:
1. VapeGear Prodigy je plně rozebíratelný, lze ho tak snad vyčistit vodou a vysušit.
2. Časem se mohou zanést průduchy pro přívod vzduchu, což může způsobit špatný tah clearomizéru. Případné nečistoty můžete vyčistit například špendlíkem.
3. Pravidelně čistěte pomocí papírových kapesníků kontakt baterie, na které se usazuje e-liquid.

Záruka na výrobní vady všech částí této sady činí 24 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: VapeGear
Záruka: 2 roky / životnost baterií 6-24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.