EC-original
Upozornění ! od 2.8 do 6.8 bude prodejna otevřena pouze do 16h. Děkujeme za pochopení. Tým EC-ORIGINAL

Vaporesso TAROT PRO 160W VTC

Kód: 6827/SILVER
1 659 Kč / ks 1 371 Kč bez DPH

Zvolte variantu

AROT Pro je moderní BOX MOD, který nabízí všechny populární funkce, ale přichází také s několika novými, které jistě ocení zkušení vapeři i nováčci.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Skladem DS - 24-48h | 6827/SILVER
Můžeme doručit do: 9.8.2021
1 659 Kč / ks
1 371 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Elektronický grip Vaporesso TAROT PRO
 
- výkon až 160W, slot pro dvě baterie 18650, dobíjení přes USB
 
 
TAROT Pro je moderní BOX MOD, který nabízí všechny populární funkce, ale přichází také s několika novými, které jistě ocení zkušení vapeři i nováčci. Výkon až 160W a dva sloty pro baterie 18650 z něj dělají společníka na celý den. Moderní design a vysoká kvalita zpracování pak už jen posouvá tento kousek na první příčky v oblíbenosti.
 
Základem Tarotu je nový OMNI čip, který nabízí dostatečný výkon 160W. Díky němu je možné bez problémů napájet i atomizéry s velmi nízkým odporem. Mimo nastavení výkonu lze samozřejmě nastavovat i teplotu a to pro nikl, titan a nerezovou ocel. K dispozici je také rozšířené nastavení CCW a CCT, které umožňuje nastavit výkon nebo teplotu pro každou 0,5 vteřinu odpařování. Díky detailnímu nastavení lze výrazně eliminovat tzv. dry hity nebo naopak přehlcování.
 
Pro začátečníky Vaporesso představuje i nový režim Smart VW, který doporučí výkon v závislosti na odporu připojené spirálky. Nemusíte mít proto obavy, že byste nastavili příliš vysoký nebo naopak nízký výkon a poškodili tak spirálku.
 
 
vaporesso-tarot-pro-desc-1
Parametry produktu:
 
Rozměry: 93 x 57 x 23 mm
Váha: 200 g
Výstupní výkon: 5 - 160 W
Výstupní napětí: 0 - 8,5 V
Baterie: 2x slot pro 18650
Dostupné režimy: CW / CT / CCW / CCT / Smart VW / TCR / Bypass
Teplotní rozsah: 140 - 315 °C / 280 - 600 °F
Displej: 0,91" OLED
Podporovaný odpor: 0,05 - 5,0 ohm
Dobíjení: micro USB port
 
Dostupné barvy: stříbrná, žlutá, šedá
Můžete cokoliv...
 
Nový OMNI čip přináší řady možností jak přizpůsobit odpařování vašemu atomizéru. Můžete si nastavit klasický režim výkonu nebo teploty, popř. využít rozšířený režim pro nastavení hodnoty pro každou 1/2 vteřiny a nebo si nechat doporučit výkon v závislosti na připojené spirálce. Samozřejmě nechybí ani TCR režim nebo Bypass.
vaporesso-tarot-pro-desc-2
vaporesso-tarot-pro-desc-3
Dostatečná kapacita a výkon
 
Díky slotu pro dvě baterie 18650 budete mít dostatečnou kapacitu na celý den. Výkon lze nastavit až na úctyhodných 160W, takže lze bez problémů používat i nízkoodporové spirálky.
Pohodlný Smart VW režim
 
Díky Smart VW režimu už nemusíte přemýšlet nad tím jaký výkon pro připojenou spirálku nastavit. Automaticky Vám totiž doporučí výkon v závislosti na odporu spirálky. Samozřejmostí je, že lze nastavit i výkon podle vlastního uvážení.
vaporesso-tarot-pro-desc-4
vaporesso-tarot-pro-desc-5
Bezpečnost na prvním místě
 
Tarot Pro přichází s celou řadou ochran, které zabezpečují pohodlný provoz. Ať už se jedná o ochranu proti zkratu, nízkému napětí, přehřátí, přepólování baterií nebo nadproudu, všechny tyto prvky zajišťují maximální bezpečnost při používání.
Snadné vkládání baterií
 
Obě dvě baterie jsou umístěny za magnetickým krytem, který stačí jednoduše vyklopit. Výměna baterií vám proto nezabere více než 10 vteřin.
vaporesso-tarot-pro-desc-6
vaporesso-tarot-pro-desc-7
Neustále aktuální
 
Vaporesso Tarot Pro je vybaven micro USB portem, který slouží jednak k dobíjení baterií, ale také k případné aktualizaci firmwaru. V případě, že výrobce Vaporesso vydá nový upgrade si můžete zařízení aktualizovat a získat nové funkce.
Obsah balení:
 
1x grip Vaporesso Tarot Pro
1x micro USB kabel
1x návod k použití
 
* Součástí balení nejsou baterie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporesso
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.