EC-original
Upozornění ! - Změna otevírací doby prodejny EC-ORIGINAL - Nyní je otevřeno každý den od 10h do 18h včetně soboty a neděle :) Tým EC-ORIGINAL

VOLNÁ MÍSTA

Prodavač/ka ve specializované zavedené prodejně e-cigaret - jedno pracovní místo
Místo práce: Brno Bohunice - Dlouhá 576/1 - Středisko ALBERT
Nástup: ihned / dle domluvy
Pracovní úvazek: DPČ/HPP - Dle domluvy

Náplň práce

  • obsluha zákazníků
  • vedení skladu na prodejně a kontrola
  • udržování pořádku na pracovišti - obchodu
  • příprava objednávek z eshopu - v případě nutnosti
  • Značení a štítkování zboží v prodejně - jedná se o samoobslužnou prodejnu
  • 8h až 12h pracovní doba dle potřeby

Požadujeme

  • flexibilitu
  • spolehlivost
  • aktivní přístup
  • komunikační dovednosti
  • zodpovědnost
  • znalost práce na PC, Internet
  • Vlastní zkušenost s e-cigaretama, jejich znalost a používání.
  • Ochota pracovat v sobotu a neděli - střídání směn krátký a dlouhý týden.

Nabízíme

  • práci v čistém a klidném prostředí -  největší prodejna e-cigaret v ČR
  • zázemí, stabilní práci
  • zaměstnání na HPP / DPČ (dle domluvy)
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení - 16 - 25 tis

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis společně s nastíněním toho, jaký máte vztah k elektronickým cigaretám a to na e-mailovou na adresu  info@ec-original.cz

Tým EC-ORIGINAL

Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.