EC-original
Upozornění, v pondělí 28.09. - SVÁTEK - bude naše prodejna ZAVŘENA. Všechny objednávky vyřídíme v úterý 29.09. Děkujme za pochopení. Tým EC-ORIGINAL

Vaporizér Yocan Ishred

Kód: 20510
1 299 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Multifunkční vaporizér se inovativním vzhledem, možností regulace teploty a integrovanou drtičkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

iShred od společnosti Yocan je pokročilý vaporizér, přímo určený pro odpařování tabáku. Právě proto je jeho naústek úzký ve tvaru válce, aby i ústům připomínal nejvíce běžnou tabákovou cigaretu. Jelikož se ale jedná o stejný princip odpařování jako u ostatních vaporizérů, lze jej stejně dobře použít i pro vaporizaci kterýchkoli jiných sušených bylin.

Tento kapesní vaporizér se dočkal velmi precizního zpracování. Tubovitý tvar perfektně padne do ruky a vzhledem k jeho designu vám poslouží jako stylový partner i ve společnosti. Vaporizér má v sobě integrovanou baterii o velké kapacitě 2600mAh pro dostatečně dlouhou dobu používání. I v případě vybití je avšak vybaven microUSB portem, snadno jej tudíž dobijete prakticky kdekoli. Tlačítka plus, mínus a tlačítko spouštění se nacházejí všechny na přední straně na elegantně zaobleném panelu s přehledným displejem uprostřed.

Ačkoli je LCD displej menší, naleznete na něm stav kapacity baterie, nastavenou úroveň teploty, aktuální teplotu a pětiminutový odpočet zahřívání. Na vás zbývá jen přizpůsobení teploty podle vkusu nebo doporučené teploty odpařování pro konkrétní bylinu a následné přidržení tlačítka spuštění spustí odpočet a zahájí nahřívání komory. Nahřívací komora se nachází po sundání části s naústkem a je vyrobena z kvalitní keramiky. Nehrozí vám tak vznícení tabáku nebo bylin ani při nejvyšší možné nastavitelné teplotě. 

Tu největší vychytávku, podle které byl vaporizér pojmenován však naleznete v podstavě. Nachází se zde drobná dvousekční drtička, s jejíž pomocí si nemusíte drtit tabák nebo byliny dopředu, vše zvládnete udělat i za chůze a vždy si dopřát čerstvě nadrcený materiál těsně před nahřátím. Druhá sekce drtičky se nachází za síťkou, kde se dostanou jen ty nejdrobnější kousky a tak budete moct využít tabák i bylinu do posledního smítka.

Vlastnosti:
Rozměry: 145mm x 28mm x 28mm
Rozmezí nastavitelné teploty: 93°C - 238°C / 200°F - 460°F
Baterie: 2600mAh 18650 - integrovaná
Parametry dobíjení: 5V/1A

Obsah balení:
1x Vaporizér Yocan iShred
1x Čistící kartáček
1x Dobíjecí USB kabel
1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Yocan
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.