Baterie 21700 Molicel INR21700-P42A, 4200mAh 30A
Kód: 38396
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Molicel INR 21700 P42A 4200mah 30A 45A
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Baterie typu 21700 od Molicel INR21700-P42A, 4200mAh 30A přináší ještě větší výkony a zásobu energie pro vaping. Baterie typu 21700 jsou určeny pro MODy, které podporují tento standard.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje pro Molicel INR21700-P42A
kapacita 4200 mAh
Minimální kapacita 4000 mAh
jmenovité napětí 3,6V - 3,7V
napětí na konci nabíjení 4,2V±0,05
napětí na konci vybíjení 2,5V
max. vybíjecí proud (konstantní) 45A s vypnutím při 80°
max. vybíjecí proud (konstantní) 30A bez vypnutí
max. vybíjecí proud (puls) cca 70A
Ochranná elektronika BMS Ne
kladný pól plochý (plochý vršek)
průměr 21,40 mm ± 0,15 mm
Výška 70,15 mm ± 0,2 mm
hmotnost 70 g ± 1 g
postup načítání CC CV
Výrobce: Milocel
Upozornění: Nikdy úplně nevybíjejte baterii (pod 2,5V), nebo ji nepřebíjejte (přes 4,29V). Vždy používejte kvalitní a originální nabíječky. Nepoužívejte baterie s poškozeným obalem.