Míchání homogenizérem

Urychlení zrání pomocí Homogenizéru

vape-juice

Jak už název napovídá jde o míchání báze s příchutí a nikotinem nebo bez nikotinu. Pomocí laboratorního homogenizéru tak máme možnost promíchat tuto směs a tím urychlit zrání až o 14 dní. 

Určitě mnoho zákazníků si po domácku urychlují zrání třepáním , zahříváním , mixováním v  mixéru, ultrazvukem apd. 

Ale : zahřívání způsobuje odpařování jak nikotinu tak aromatu.  Ultrazvukem lze urychlit zrání ale musíte mít dostatečný výkon a takové ultrazvukové mašinky jsou drahé a doba je zdlouhavá.

Nyní ale je jiná možnost  -  za studena, bez ztráty aroma a nikotinu, a to velmi rychle.

Pomocí mechanického homogenizéru je jeho účinnost až 1000x vyšší než jiným způsobem míchání. Promíchání je rovnoměrné a veškeré složky se promíchají dokonale. Díky tomuto, bude aroma a nikotin velmi dobře spojený s bází. Pomocí 35 tis otáček za minutu, se ve směsi vytvoří mikro bubliny, které vážou všechny složky. Po 2-4 hodinách tyto bublinky zmizí. Je tedy možné ihned po této reakci směs (liquid) vapovat. Doporučujeme však liquid nechat aspoň do druhého dne v uzavřené lahvičce  odstát. Chuť je pak výraznější . 

  • U ovocných příchutí je pomocí této metody prakticky směs zralá dokonale smíchaná - lze vapovat ihned.
  • U Buchtových příchutí je pomocí této metody urychlen proces zrání o týden až 14 dní. Také lze vapovat ihned ale 3-4 dny navíc nechat odstát je ideální.
  • U Tabákových příchutí je pomocí této metody urychlen proces zrání o týden . Tabák je potřeba nechat déle zrát. Tady doporučujeme ještě týden nechat odstát. ( ale každému vyhovuje trochu něco jiného - někdo má rád hodně zralý tabák a někdo zase jen nádech tabáku )

Další výhody míchání homogenizérem 

  • Nezahřívá se směs - tím se neodpařují důležité části aromat a neodpařuje se žádný nikotin
  • Směs je čistší - není tak ztmavlá jak po klasické době zrání a tím šetří vaše spirálky a hlavy  - Jedná se o spojení s nikotinem.
  • Nemusíte čekat tak dlouho až bude směs taková jaká má být.

Nabízíme tak promíchání směsi na počkání . Míchání trvá od 10s do 60s v závislosti na hustotě báze a objemu.

A kolik to stojí ?  

  • 10kč  od 60ml do objemu 75ml - 1x lahvička  ( vzorky nemícháme ) 
  • 15kč  od 80ml do objemu 150ml - 1x lahvička ( větší objemy lahviček nemícháme )

Mícháme nejen Shake and Vape lahvičky ale i báze s aromaty v lahvičkách různých velikostí.. Pokud si přineste k nám Vámi připravenou směs ( třeba zakoupenou jinde ), bude tato služba vždy zpoplatněna dle ceníku. 

Věříme že Vás tato služba potěší , protože to čekání je dlouhé a než kolikrát něco dozraje , tak je vyvapováno :)

 ! Upozornění !

Pokud Vám vyhovuje chuť v lahvičkách shake and vape příchutí bez zrání ( vapujete  ihned nebo druhý den ) nedoporučujeme míchání homogenizérem a to proto, že příchuť bude opravdu smíchána tak, jako by jste měli danou příchuť odleženou minimálně týden . Toto se týká hlavně buchtových příchutí , jelikož buchtové příchutě ( tak aby měli tu správnou chuť), mají z počátku výrazné složky ovoce a to někomu vyhovuje více . Zkrátka tato metoda je hlavně pro ty, kteří čekají na správné uzrátí příchutě a chtějí aby složky příchutí, které jsou potlačené , vystoupily na povrch . : )

Míchání homogenizérem je pouze v kamenné prodejně EC-ORIGINAL