SMOK TFV16 tank

Kód: 22946/RAINBOW
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jednou to přijít muselo. Legendární nízkoodporový tank ze série TFV je zpět v nové verzi.

Detailní informace

Barva: Duhová
Skladem DS - 24-48h | 22946/RAINBOW
Můžeme doručit do: 3.6.2024
799 Kč / ks
660 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Jednou to přijít muselo. Legendární nízkoodporový tank ze série TFV je zpět v nové verzi. SMOK TFV16 sází vše na jednu kartu, a tou je mesh. Král výkonných tanků si pro vás připravil hned několik žhavících hlav a všechny v sobě mají speciální pletivo – mesh. To zajišťuje mnohem větší plochu pro odpařování, než je tomu u běžných spirálek. E-liquid se navíc odpařuje rovnoměrně, nedochází tak ke vzniku suchých míst ve vatě a podání chuti je na nejvyšší možné úrovni. Zde však hlavní roli hrají mraky, kterých dosáhnete nejen pomocí vysokých výkonů a nízkých odporů, ale také díky pořádným přívodům vzduchu.

Zvětšená základna s upravenými otvory nyní zajišťuje stabilní a přímý přívod vzduchu ke žhavící hlavě. To se odrazí především na krásně hladkém potahu bez turbulencí a prokreslené chuti. Zatímco systém plnění zůstal stejný, těsnění se přesunulo ze spodní části do horní. Stále se však můžete spolehnout na stejně praktický způsob plnění pouhým otočením horní části tanku. Široké skleněné tělo navíc poskytuje neskutečný objem 9ml a vy si tak užijete dlouhé vapování bez nutnosti častého doplňování. Krále je zpět, připravte si hustý e-liquid, zhluboka se nadechněte a užijte si obrovské mraky plné chuti.

 

1

 

 

 

Obsah balení a parametry

1x TFV16 Tank
1x žhavící hlava TFV16 Mesh 0,17Ω (120W)
1x žhavící hlava TFV16 Dual Mesh 0,12Ω (80W-160W)
1x ochranný návlek na skleněné tělo
1x náhradní skleněné tělo
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 64,5mm x 28-32mm
Objem: 9ml
Závit: 510
Náustek: Vlastní, 16mm Resin

 

 

 

2

 

 

 

 

 

TFV16 Tank

Kovová konstrukce se skleněným tělem. Vylepšení se dočkala základna s rozšířenými přívody vzduchu pro hladší a přímější potah. Obrovské tělo poskytuje objem až 9ml. Pro volný potah využívá TFV16 vlastní široký náustek z pryskyřice.

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

Žhavící hlavy

Už žádné spirálky, TFV16 sází na mesh. Všechny žhavící hlavy tak v sobě mají speciální pletivo, které poskytuje mnohem lepší vlastnosti. Balení obsahuje hlavu s jednou mesh výplní, nebo se dvěma. Čekají tak na vás nízké odpory 0,17Ω , 0,12Ω a 0,15Ω.

 

 

 

 

 

4

 

 

Plnění

Klasický systém plnění, na jaký jsme u SMOK zvyklí. Stačí stisknout tlačítko a otočit horní části tanku. Těsnění je nově umístěno v otočné části.

Doplňkové parametry

Kategorie: TFV16
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: