Vánoční soutěž

SLOSOVÁNÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE : 18.12.2023  - na konci stránky

vanocni soutez pozadi 2 2023

 
 Vánoce se blíží a  proto jsme pro Vás připravili hodnotnou Vánoční soutěž o tyto ceny :
 
1. cena - iPhone 15 Pro Max 1TB barva - modrý titan - cena bez mála 50tis !
pro max
pro max png
pro max 2
6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 1024 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
+
PanzerGlass Apple iPhone 15 Pro Max s instalačním rámečkem
Ochranné sklo pro Apple iPhone 15 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a lesklé, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu
glass max pro
 
2. cena - Box MOD Stabwood Hybrid DNA100C 100W - barva dle dostupnosti
3. cena - Box MOD Stabwood Hybrid DNA100C 100W - barva dle dostupnosti
Vape Smarter nově definuje hi-end vaping s Stabwood DNA100c chipem od Evolv. Všechny Stabwood mody jsou skutečně ručně vyrobeny z jednoho kusu dřeva. Každý z nich je jedinečný a odvedená práce je povyšuje přímo do kategorie luxusních sběratelských kousků !
mod all png
 
 
4. - 10. cena Dárkový poukaz / kupon - 5000kč pro nákup na eshopu ec-original.cz 
kupon 5000 x1
 
 
 
PRAVIDLA SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE 
PRAVIDLA SOUTĚŽE 
„Vánoční Soutěž

 

Tato pravidla („pravidla“) upravují podmínky spotřebitelské soutěže („soutěž“) s názvem Vánoční Soutěž. Tato pravidla jsou k dispozici nepřetržitě po celou dobu trvání soutěže na internetové adrese https://www.ec-original.cz/vanocni-soutez/ a tvoří jediný závazný dokument upravující pravidla soutěže. 

POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je společnost EC-ORIGINAL s.r.o., se sídlem Holandská 878/2 / 63900 Brno - Štýřice, IČO: 07325444, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně Spisová značka C 107585  („pořadatel“), provozovatel e-shopu www.ec-original.cz. 

MÍSTO A DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE

Soutěž bude probíhat na internetové adrese www.ec-original.cz („soutěžní stránky“) v rámci soutěžního období od 6.11.2023 00:00 do 15.12.2023 24:00

ÚČASTNÍCI SOUTĚŽE

Účastníkem soutěže může být každý "REGISTROVANÝ" zákazník SPLŇUJÍCÍ PODMÍNKY VĚKU 18+ a který splní podmínky soutěže stanovené viz níže.

Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže ty soutěžící, u jejichž soutěžního chování se projevují známky podvodného soutěžení nebo je u nich jiné důvodné podezření ze zneužívání soutěže či obcházení těchto pravidel v rozporu s pravidly této soutěže či smyslem soutěže. 

VÝHRY V SOUTĚŽI

Celkem je v soutěži:
1. cena - iPhone 15 Pro Max 1TB barva - modrý titan + PanzerGlass Apple iPhone 15 Pro Max
2. cena - Box MOD Stabwood Hybrid DNA100C 100W - barva dle dostupnosti
3. cena - Box MOD Stabwood Hybrid DNA100C 100W - barva dle dostupnosti
4. - 10. cena Dárkový poukaz / kupon - 5000kč pro nákup na eshopu ec-original.cz
Objednávky budou losovány v pořadí od 10. do 1. ceny. 
 

JAK SE SOUTĚŽE PLATNĚ ZÚČATNIT?

Účast v soutěži je podmíněna uskutečněním objednávek zboží na e-shopu www.ec-original.cz za těchto podmínek:

  •  Uskutečnit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč / 130 EUR
  • Uskutečnit objednávku v době konání soutěže (tj. v časovém rozmezí od 6.11.2023 00:00 do 15.12.2023 24:00)
  • Objednávka musí být v době konání soutěže uhrazena (platby převodem musí být připsány na účet, zboží zaslané na dobírku musí být vyzvednuto a zaplaceno)
  • V případě uskutečnění více objednávek budou do slosování zařazeny všechny, které budou splňovat předchozí podmínky ( nakoupíte vícekrát za minimální částku 3000 kč / 130 EUR budete mít vetší šanci vyhrát ! ) Každá objednávka má jedinečné číslo objednávky.
  • V případě nákupu osobně v kamenné prodejně lze zařadit do slosování pouze zákazníky s registrovaným účtem ! U pokladny pak dostanete informační leták k této soutěži.

Registrace do soutěže probíhá automaticky splněním výše uvedených podmínek pro účast v soutěži (tj. závaznou objednávkou, úhradou a převzetím soutěžních nákupů). Každý účastník, který splní podmínky účasti v soutěži stanovené těmito pravidly, bude automaticky zařazen do slosování o výhry v soutěži; není nicméně povinen v případě výhry činit žádné jednání ani jakkoliv jinak se aktivně soutěže účastnit.  

Kdo se nesmí účastnit soutěže !

Vánoční soutěže se nesmí účastnit  :  Majitel EC-ORIGINAL s.r.o. včetně rodinných příslušníků , Jednatel EC-ORIGINAL s.r.o. včetně rodinných příslušníků, Zaměstnanci EC-ORIGINAL s.r.o. včetně rodinných příslušníků a to z důvodu možné spekulace nekalé soutěže. 

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ 

Vyhlášení výherců jednotlivých výher probíhá do 5 kalendářních dní od ukončení soutěžního období. Určení výherce probíhá na základě generátoru náhodných čísel. V případě výhry bude výherce kontaktován e-mailem na e-mail, který je spojený s jeho objednávkou na e-shopu www.ec-original.cz a současně zavoláním a odesláním SMS zprávy na telefon, který soutěžící uvedl v objednávce. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby jeho e-mail a telefonní číslo použité k objednávce byly využity k sdělení výhry,  

1. cena iPhone 15 Pro Max 1TB barva - modrý titan bude výherci předána osobně v prodejně EC-ORIGINAL v Brně Dlouhá 576/1 62500 Bohunice. Ostatní výhry budou po domluvě předány osobně nebo přepravcem na adresu uvedenou v objednávce.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, omezit, odložit nebo přerušit pravidla této soutěže či její provádění včetně doby její platnosti, či soutěž ukončit, a to v průběhu celého soutěžního období. Taková skutečnost bude neprodleně oznámena soutěžícím na webu www.ec-original.cz Pořadatel je oprávněn kontrolovat splnění všech podmínek pro účast v soutěži a v případě sporu rozhodnout s konečnou platností o jakékoliv otázce spojené se soutěží. Současně má pořadatel právo vyloučit jakéhokoliv soutěžícího, u něhož je podezření, že porušoval či zneužíval tato pravidla nebo se účastnil soutěže podvodným způsobem. Případné námitky k průběhu soutěže je soutěžící povinen zaslat pořadateli do 5 pracovních dnů od ukončení daného soutěžního období písemně na adresu sídla pořadatele. Na pozdější námitky nebude brán zřetel. Pořadatel neodpovídá za jakékoliv škody vzniklé výhercům (soutěžícím) ani třetím osobám v souvislosti s účastí v soutěži nebo realizací výher. 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Soutěžící svou účastí v soutěži bere na vědomí, že pro účely organizace soutěže je nezbytné zpracování osobních údajů v rozsahu: jméno a příjmení, telefon, emailová adresa a informace o soutěžním nákupu.

Právním základem zpracování je účast v soutěži a souhlas s jejími pravidly projevený uskutečněním soutěžního nákupu. Účastník má právo svůj souhlas kdykoli odvolat. V případě odvolání souhlasu však není další účast včetně nároku na výhru v této soutěži možná. Osobní údaje jsou zpracovávány automatizovaně a zabezpečeně v elektronické formě. Správcem osobních údajů je pořadatel soutěže.

Účelem zpracování osobních údajů je zajištění organizace a vyhodnocení soutěže, přičemž tento účel zahrnuje zejména následující operace zpracování:

  • uložení osobních údajů při registraci do soutěže, zasílání informativních e-mailů, resp. kontaktování soutěžících prostřednictvím hovorů či SMS ve věcech týkajících se organizace a vedení soutěže;
  • zpracování osobních údajů pro účely kontroly a vyhodnocení soutěže dle pravidel
  • osobní, telefonický, písemný i elektronický kontakt za účelem ověření splnění podmínek soutěže soutěžícím, informace o výhře a další související komunikace.

Osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání soutěže a 180 dní po jejím skončení za účelem kontroly splnění podmínek soutěže. Po uplynutí této doby budou osobní údaje uchovány pouze v nezbytném omezeném rozsahu z důvodu případné kontroly soutěže ze strany orgánu dozoru a pro případ doložení, že správce postupoval v souladu s právními předpisy a pravidly nejdéle po dobu 3 let od skončení soutěže, neukládá-li zákon delší dobu.

Soutěžící má práva dle příslušných právních předpisů, tj. dle článků 12-23 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), tj. zejména právo na transparentnost zpracování, právo na informace a přístup k údajům, právo na opravu a výmaz údajů, právo na omezení zpracování údajů a právo na přenositelnost údajů, dle uvedeného nařízení má subjekt rovněž právo vznést námitku při zpracování pro účely přímého marketingu, včetně profilování. Soutěžící má právo nebýt předmětem rozhodnutí založeného na automatizovaném zpracování včetně profilování.

Pro odvolání souhlasu či jiné uplatnění svých práv, podání stížnosti nebo v případě jakéhokoli dotazu se může soutěžící obrátit na správce emailem zaslaným na adresu: info@ec-original.cz

Soutěžící může taktéž uplatnit stížnost u dozorového úřadu, kterým je ve věci zpracování osobních údajů Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, Holešovice, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz. 

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Soutěžící účastí v soutěži bez výhrad akceptuje, že soutěž je pořádána a organizována podle českého práva a že jakékoliv spory související se soutěží budou řešeny výlučně před soudy České republiky. 

V Brně dne 5.11.2023

 SLOSOVÁNÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE : 18.12.2023 vyhrávají s číslem objednávky :

10 - 2312082608
  9 - 2311159004
  8 - 2311070377
  7 - 2312155858
  6 - 2311206823
  5 - 2311244132
  4 - 2311242705
  3 - 2312081631
  2 - 2311248728
  1 - 2311247359

Všem výhercům gratulujeme :)

Všichni výherci budou 19.12. kontaktováni s postupem obdržení výhry (mailem, dopravcem a osobně)