Arcana Mods 22 RTA - DLC - Černá

Kód: 41203/DLC BLACK
3 599 Kč / ks 2 974 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Další skvělý výsledek plodné spolupráce čínského modera Arcana Mods a německé společnosti Pipeline. Arcana 22 RTA není vyloženě nástupcem Chariotu, přesto se můžete těšit na stejnou uživatelskou jednoduchost a parádní chuťové podání.

Detailní informace

Barva: Černá
Skladem (5 ks) | 41203/DLC BLACK
Můžeme doručit do: 14.6.2024
3 599 Kč / ks
2 974 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Již od vydání Chariotu víme, že výsledkem spolupráce společnosti Arcana Mods a Pipeline bývá suprový MTL/RDL atomizér. Model Arcana Mods 22 RTA není vyjímkou.

Konstrukce je hodně podobná právě Chariotu. Těšit se můžete na minimalistický dizajn v o něco kompaktnějším podání. Průměr atomizéru, jak již název napovídá, je 22mm. Pod topcapem jsou umístěny dva plnící otvory, jejichž prostřednictvím do tanku doplníte až 3,5 ml e-liquidu. V balení rovněž naleznete také zakalené 2 ml PSU "sklíčko".

Kompaktní postová motací základna je situována pod zvonem atomizéru a tvoří ji dva vyvýšené sloupky se čtyřmi šroubky pro uchycení jedné spirálky do středu základny. Přímo pod místem pro spirálku je pak situován velký otvor, určený pro vložení airflow vložek. Po stranách postů jsou vytvořeny malé kanálky na e-liquid, do nichž snadno vložíte konce vaty. Atomizér je vybaven také funkcí uzamčení tanku. Tuto funkci snadno aktivujete pootočením topcapu.

Atomizér umožňuje duální přizpůsobení přísunu vzduchu ke spirálce, a to jak tradičně na vstupu pomocí otočného kroužku, tak i prostřednictvím již zmíněných vyměnitelných airflow redukcí na výstupu. Airflow kroužkem je zase možné uzavřít část otvorů, nebo i rovnou celou jednu stranu.  K dispozici máte na výběr mezi čtyřmi redukcemi.  Oproti Chariotu se nejedná o vložku v pravém slova smyslu, ale šroubek, který supluje funkci centrpinu. V balení naleznete sadu MTL AFC redukcí. Dokoupit ovšem můžete také RDL a DL sadu.

Díky malé konstrukci komory i možnostem přizpůsobení airflow je výsledná pára hustá, s plně prokreslenou chutí, přičemž si výslednou tuhost potahu snadno nastavíte na tu nejlepší možnou konfiguraci právě pro vás.

Arcana Mods 22 RTA je skvělou volbou pro pokročilejší uživatele MTL nebo RDL zařízení, hledající nejen unikátní vzhled a provedení, ale i plně uspokojující MTL či RDL potah s intenzivním chuťovým podáním.

Upozornění: Atomizér může obsahovat stopy tekutiny po testování výrobcem!

Tip! Doporučujeme atomizér rozebrat na jednotlivé části a provést horkou lázeň těchto dílů.

Parametry

Průměr: 22mm
Délka (bez náustku): 34,5mm
Objem tanku: 3,5ml
Použité materiály: Nerezová ocel SS316L, sklo, PSU

Obsah balení

1x Atomizér 22 RTA
4x Airflow pin (0,8mm; 1mm; 1,2mm; 1,4mm)
1x Náhradní 2ml PSU sklíčko
1x Sada náhradních dílů
1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Arcana mods
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: