White Wine (Bílé víno) - Příchuť Imperia Black Label

Kód: 16413/10ML
Tip
Značka: IMPERIA
99 Kč / ks 82 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Bílé víno je velice raritní příchuť. Pokud jste milovníci tohoto nápoje, tak vás potěší jeho přímočará chuť s lehce osvěžující chutí a příjemně natrpklými tóny dobrého vína. Pokud ovšem rádi kombinujete, tak se tato příchuť bude výborně hodit jako přísada pro ovocné a osvěžující směsi, skvěle si rozumí například s jahodou.

Detailní informace

Množství: 10ml
Vyprodáno | 16413/10ML
99 Kč / ks
82 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

S novou sérií příchutí Imperia Black Label objevíte dosud nepoznané! Jedná se o kolekci desítek nových příchutí pro každodenní vapování, najdete zde jak ovocné, tak sladké příchutě, ale také kvalitní tabáky pro pohodové šlukování. Příchutě Imperia Black Label pokračují tam, kde klasická série Imperia skončila. A na tuto tradici stylově navazují se sérií moderních příchutí, které osloví každého vapera.
 
Příchutě Imperia jsou čistě českým produktem. Vyrábí se z kvalitních surovin ve farmaceutické laboratoři u Prahy a splňují veškeré legislativní požadavky jak Evropské unie, tak samozřejmě i České republiky. Výrobce Boudoir Samadhi si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, o čemž svědčí i jejich celostátní oblíbenost.
 
Příchutě Imperia jsou dodávány v 10ml lahvičkách s úzkým kapátkem pro snadné použití.
 
Doporučené dávkování příchutí Imperia Black Label: 5-7%

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Black-Label
Záruka: 2 roky / dle datumu spotřeby
- Ovocné příchutě: Hroznové víno
-- Samotná příchuť: Hroznové víno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: