EC-original

Držák - Panel s T-drážkou V3 UNIVERSAL - do výdechu ventilace auta - kompletní set

Kód: 28077
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.5.2021

Nová verze ! V3 - UNIVERSAL . Je tak možno mít tento držák prakticky v jakémkoliv autě díky uchycení. A to jak ve vertikální tak v horizontální poloze. A to pro žebra rovné - široké max do 17mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák - Panel s T-drážkou V3 UNIVERSAL - do výdechu ventilace auta - kompletní set

Kompletní sada držáku pro nástavce s T-drážkou. Materiál ABS + PETG

Jednoduchý, ale přitom velmi účinný držák pro nástavce do výdechu ventilace auta. Set je kompletně sestaven není třeba nic sestavovat, Držák má kloub, který umožní různé nastavení naklonění nástavce vůči palubovce. Jak nahoru tak do stran. Povolením velké matky u panelu s T-drážkou lze toto provést. Doporučujeme pak dobře dotáhnout, aby se v době jízdy nepovolila poloha.

Nasadíme držák na žebro -  musí být nasazen tak daleko, aby spodní zobáček na konci byl za žebrem, tak aby držák nemohl po zajištění sklouznout při jízdě. Vrchní část je z gumy tak aby bylo zajištění přiměřené tloušťce žebra.  Vrchní páčkou ( má 3 polohy ) zajistíme upevnění žebra k držáku.  Poloha 1 - otevřeno , Poloha 2 pro přitažení na silnější žebra, poloha 3 přitažení na slabší žebra . 

Výrobce EC-ORIGINAL

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Do výdechu ventilace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.